Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem lesz ettől az "akciót...

Ugye nem lesz ettől az "akciótól" semmi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Most értünk haza a sétából a begle kutyámmal!

Viszont séta közben találkoztunk egy mini cicával (pár hetes lehetett) már rendesen ment.És elkezdett követni minket volt anya ahoz visszavittük,de ugyanugy követett az anya semmit se csinált ezt párszor eljátszottuk.Mikor észrevettem,hogy az anyja beteg (a kutyám az anyát nem piszkálta közelbe se ment) szerintem elütötte az autó,mert az út szélén feküdt az anyacica!Mire végig csöngettük a kutyummal meg a cicával az utcát egy bácsi mondta,hogy ez a szomszéd nénié (a néni 80-an és a halál között volt) mire nagynehezen kijött a néni elvitte a cicát,de letagatta,hogy az övé az anya,az egész utca letagadta.De nem hagytam ott a macskát kihívtam az állatmentőket ők elvitték 1400 Ft-ért!Az anyacica túlélte és keresik neki a gazdit,ha minden igaz a kiscica volt már annyi idős,hogy túléli.Sajnálom,hogy a kiscicát nem kértem el lelkiismeret furdolásom van :S . Igaz így se tudtam megvenni a papucst 1600 ft-ért néztem ki egy papucsot 13 éves vagyok és mentünk a kutyusommal megvenni,de hát most 1-2 hónap múlva veszem meg,de ez legyen a legkevesebb gondom. A lényeg valami baja most lehet a kutyámnak a kiscica miatt?Egyébként nekünk is van egy kiscicánk de Ő oltva van.Ja és lécci ne piszkáljatok,hogy odaadtam a néninek a kiscicát,nem is gondolkodtam ideges voltam a nagycica miatt meg már a kutyum is szenvedett elfogyott a vizünk melegem volt nem tudtam koncentrálni.

13/L


2009. júl. 17. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon rendes volt tőled, hogy kihívtad az állatmentőket, bárcsak mindenki ilyen felelősen gondolkodna.

Ha rendesen oltva van a kutyád, akkor semmi baja nem lehet a kiscicával történt találkozástól.

2009. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen nemrég kapta meg a kombinált oltását.Hát annyitól félek,hogy a cica nagyon beteg volt és biztos,hogy nem voltak oltásai és a kiscica ott volt az anyukájánal,de nem tudta gondozni rendesen fosos volt a popsilya én töröltem le neki (azért nem maradt vize a beaglemnek) és dörgölözzöt a kutyusom lábába a kiscica meg csalogatta a lábát mintha az anyának tekintette volna követte Őt és neme az anyjától elkapott valamit és tovább adta a kutyámnak!Az anya cicájával jól kijön viszont a nagy cicákakl nem,mert azok fúják a picik meg odamennek hozzá.

2009. júl. 17. 20:38
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van az előttem szólónak, és le a kalappal előtted, hogy ilyen felelőségteljes vagy :)
2009. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!

Megnyugtató,hogy akkor nem lesz baja a kutyusomnak!

2009. júl. 17. 20:44
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem hinném hogy baja lenne.Az én kutyám is volt nem túl higiénikus helyeken még sincs semmi baja.Igaz vizsla, a vadászkutyák bírják az ilyeneket.
2009. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát a beagle is vadászkutya szóval...
2009. júl. 17. 20:47
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Pont ezt akartam írni, hogy a beagle is vadászkutya!

Bárcsak több ilyen gyerek lenne, mint a kérdező, tájékozott, felelősségteljes, sok felnőtt tanulhatna tőle!

Kérdező, nem lesz baja a kutyusnak!

2009. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy nagyon szép történet. Nagyon büszke leshetsz magadra! Nem sok ember cselekedett volna hasonlóan. :) (Remélem a szüleid meglepnek egy papuccsal :) )
2009. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
74%
Nagyon szép dolog amit tettél!Jó,hogy vannak ilyen emberek!.Amúgy a kutyusnak semmi baja nem lesz.
2009. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Uhh hát akkor megnyugodtam :

1. utálom mikor beteg a kutyám,mert nem szeretem mikor tudom,hogy fáj neki

2.nem lenne most pénzem az oltásra,és tartozni nem szeretek senkinek

Így is most csinálom neki a billétát a nevével,címével meg mindennel csont alakú nem valami olcsó az se.

Hát köszönöm a dicséretet :)

2009. júl. 17. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!