Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy husky-t lehet házban...

Egy husky-t lehet házban tartani rendszeres mozgatás mellett?

Figyelt kérdés
Faházunk van, tavasszal és nyáron nincsen szőnyeg sehol a lakásban.
2012. júl. 31. 16:43
1 2
 1/16 Filinger Artemisz ***** válasza:
Mekkora a ház? Hány négyzetméte?
2012. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, de én mondjuk csak akkor merném bevállalni, ha minimum napi 3x1 óra intenzív mozgást tudnék biztosítani a számára. És nem séta, hanem futás, húzás, stb.
2012. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
100 négyzetméter, plusz a kert kb 50 négyzetméter
2012. júl. 31. 16:51
 4/16 A kérdező kommentje:
én rendszeresen futok
2012. júl. 31. 16:52
 5/16 anonim ***** válasza:
simán
2012. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ismertem egy embert, aki bérházban tartotta, sétálni (szerintem) nem hordta rendszeresen, kertben kb. csak akkor volt, amikor épp olyan nővel randizott, aki kertes házban lakott és oda vitte magával...

Ennek ellenére a kutya kiegyensúlyozott volt. Persze szerintem sem így kellett volna tartani, de azt gondolom, hogy ha te rendesen foglalkozol vele, akkor nem lehet probléma.

Csak nyáron fokozottabban oda kell rá figyelni, mert rettentő melege lesz.

2012. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
49%
nem jó a kutyának. nem lesz időd egyfolytában futtatni.
2012. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ha nincs is idpm futni, de biciklizni van
2012. júl. 31. 17:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha naponta legalább 3x le tudod vinni 1,5-2 órára futni és e mellet szellemileg is fárasztod akkor azt mondom, hogy be vállalhatod. De nyáron nem szabad napközben futtatni akkor estére és reggelre kell időzíteni több mozgást. De tényleg nagyon ki kell fárasztani már különben rombol. Ha biztos vagy benne, hogy ezt a kutyával 10-15 éven kereszt vagy tovább is csinálni fogod és 6 év után nem fogod hagyni az egészet a franca akkor azt mondom való neked egy Husky lakásba. De mielőtt megveszed 4x is gondold át, hogy biztosan bírni fogod és és lesz e rá elég időd 15 éven át, hogy nap mint nap ezt csinált vele!
2012. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen
2012. júl. 31. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!