Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » NAgyon szeretnék magamnak egy...

NAgyon szeretnék magamnak egy kutyust, ami nagyon tetszik az a Dalmata, ez ajánlott első kutyának?

Figyelt kérdés

-Heves megyében hol juthatok hozzá

-hím kutyus kölyköt szeretnék

-első kutyaként nagy kihívás ez a fajta

-kérek árajánlatot, tippeket, ötleteket

köszönet érte előre is



2012. júl. 31. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég makacs kutya nem épp első fajtának való de következetes neveléssel és sulival szerintem nem lenne probléma.

Ha lehet ne hely szerint keress hanem tenyésztőt keress aki szimpatikus és tőle vegyél kölyköt.

Expressz meg ilyen oldalakon hirdető emberek szaporítók akiktől bár olcsón veszel kölyköt meglehet hogy több 100 ezret hagyhatsz a dokinál ha kifogsz egy beteges kölyköt ugyanis semmi szűrésik nincs általában és könnyen kaphatsz egy dalmata szerűséget teljesen más vérmérséklettel mint az eredeti fajta.Bár hála az égnek itthon nem olyan divat kutya! Szóval inkább vegyél drágábban de biztos helyről származó kölyköt .:)

Első kutyusnak inkább szukát ajánlanék ugyanis kicsit simulékonyabbak.

2012. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túltenyésztett dalmaták süketek vagy vakok is lehetnek, ezekre nagyon vigyázz.
2012. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dalmata első kutyának reális, de inkább vegyél törzskönyveset, mert ha veszel egyet 20 e. ért utána kell a műtéteire költeni.. én is heves megyei vagyok.... és én így vettem egy labradort.. mármint törzskönyveset.. az apuka idén az úr és a kutya c darabban játszott
2012. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Nekem dalmatám van. Második kutya. Igazából a fajtájához képest okos iskola nélkül is, csak nagyon sokat kell vele foglalkozni. Ha nem figyelsz a nevelésére, akkor könnyen szökőssé válhat. Attól is függ hány éves vagy.
2013. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!