Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macskaszart eszik a kutyám!...

Macskaszart eszik a kutyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapos kiskutyánk igazi macskaszar evő bajnok!!Meg őrül érte!Miért eszi?Mi baja lehet tőle és hogyan tudnám leszoktatni róla?
2012. júl. 31. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tudósok kimutatták, hogy a macskaszarban olyan életfontosságú vitaminok vannak, amiktől a kutya élete megháromszorozódik.
2012. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Enyém is még régebb párszor evett belőle, igaz nagyobb volt jócskán. Utána nem győztük takarítani a száját.

Állítólag van valamilyen vonzódást keltő dolog, ami erre készteti a kutyákat (többi állat esetében nem tudom).

Mi leszidtuk a kutyát és leszokott róla, mert elég lelkiismeretes jószág. Bár egy 4 hónapos kutyánál ezt nemigazán ajánlom, mert eléggé a fejlődés elejénél van még. Figyelj rá alaposabban, kerüljétek az ilyen helyeket.

Mindenféleképpen jó alaposan takarítsd ki a száját fogkefével és fogkrémmel, majd öblítsd ki párszor, adhatsz még száraz kenyeret vagy van ez a Pedigree tisztító stick.

Ha ezeket megcsinálod, akkor valószínűleg el is kerülöd a bajt.


Remélem beválnak a dolgok! :)

2012. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:-)))) Üdv a klubban! Nem tudom miért, de sok kutya megőrül érte.... Az enyémek sosem ettek szart, kivétel a macska. Annál piszkosul résen kell lennem, mert ha ők veszik észre előbb, esélytelen vagyok..... És sok ismerős kutyájánál dettó ugyanez van.
2012. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is néha megkívánja. Lengőajtós cica wc-nk van, de ebből is kiszedi, ha éppen megkívánja.
2012. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában a macskaszar tele van gilisztával
2012. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk a tyúk pottyantás a nyerő.:) De azt hallottam hogy vannak benne olyan dolgok amik nincsenek meg más kajákban,tápokban.
2012. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!