Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám teljesen közömbös a...

A kutyám teljesen közömbös a macskák iránt! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Egyéves, fehér lánypulim van, nagyon békés és szeretnivaló állat.


Gyakran járnak át mindenféle kóbor macskák az udvarunkra, meg sem közelíti őket, még csak rájuk sem ugat. Hiányozna az ösztöne? Ha ennyire nincs meg benne az agresszió és a területvédelmi ösztön, meg tudja-e majd védeni magát?


2012. júl. 31. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem törvényszerű hogy a kutya rühelli a macskát. örülj neki :) az enyém felszánja a rétet, ha meglát egy macskát.
2012. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A puli alapvetően terelőkutya, nem kell neki se vadászösztön, se területvédő ösztön.

Egyébként mitől kellene megvédenie magát? Ne aggódj, az, hogy nem támad agyatlanul mindenre, nem azt jelenti, hogy képtelen védekezni. Majd a sarkára áll, ha fenyegetve érzi magát, hacsak nem hiányzik belőle teljesen az életösztön.

2012. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mitől kéne magát megvédenie? :)
2012. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kutyám,pedig nem neveltem erre,imádja a macskákat,sőt az a vicces hogy azt szereti ha a macskák keregetik őt..:)
2012. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim is szeretik a macskákat. Kuvaszok és pulik. Ha ismeri őket, és nem hergelik a gazdik a kutyát, hogy üldözze azt a szegény macskát, akkor nincs oka neki bántani, de se szeretni. Főleg az ember az, aki a kutyát a macska ellen uszítja.
2012. aug. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!