Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve szakítottunk, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve szakítottunk, de még mindig úgy érzem, hogy nem teljesen közömbös számomra. Vagy ez mi?

Figyelt kérdés
Szerelmes lennnék mégis? Tudom, hogy mellette teljesen biztonságban érezhetném magam, mert jó ember meg minden. De valahogy valami taszít benne. Pl nem tetszik fizikailag, pedig nem csúnya, többek szerint jóképű is, de nekem nem jön be valami miatt. A kapcsolatunknak 2 év után lett vége, mert tutyimutyinak éreztem... Gondoltam, majd megjavul, megembereli magát, de az a 2 év alatt még ha volt is változás, nem volt elég úgy látszik és kiszerettem belőle. Hozzáteszem, hogy ő volt életem első pasija, és még 20-on alul voltam, amikor összejöttünk. Kicsit meg is ijedtem, pl attól, hogy ő már kezdett komolyabbra tervezni, de én nem voltam kész, és sarokba szorítva éreztem magam. Mindezek megölták bennem a szerelmet. De azóta nem volt pasim, csak 2 randim, és sokáig még a randizáshoz sem volt kedvem... Most sincs pasim. Úgy érzem, még mindig az Ő befolyása alatt állok, és nem tudok miatta továbblépni. Visszamenjek hozzá?
2011. nov. 15. 20:41
 1/1 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak más miatt szakítottam vele. De már 3 éve annak, hogy vége és ennek ellenére visszamennék hozzá egyből ha tehetném mert még mindig szeretem. Az is lehet, hogy ha visszamész hozzá rájössz újból, hogy jól döntöttél és ez fog segíteni tovább lépni vagy jobb esetben boldogak lesztek együtt.
2011. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!