Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok kiigazodni a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a férfiakon. Szerintetek mi a helyes viselkedés ebben a helyzetben? Nem tudom, mivel tetszek jót, ha továbbra is kedves és érdeklődő maradok, vagy most vonuljak vissza teljesen és legyek közömbös?

Figyelt kérdés
Az elején feltűnően ott volt, ahol én, "véletlenül" pont arra járt, kedves smseket írt, jókat beszélgettünk, éreztem hogy bejövök neki, és miután annyira felkeltette az érdeklődésemet, hogy én is elkezdtem kimutatni, hogy érdekel, mintha totál menekülne előlem. Nem értem. Miért csinálja ezt? És én most hogyan viselkedjem? 2 lépés vissza, vagy pont bátorításra vár?
2012. márc. 26. 19:12
1 2
 1/11 Hanariko ***** válasza:
sztm bátorítsd
2012. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2012. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő még csak 23 éves, egyetemista, én pedig 5-tel több, lehet az is hogy ez zavarja, de én nem szeretném magam ráerőltetni és elvenni a hódítás örömét. Csakhogy eddig ő nyomult,hívogatott telefonon, most megfordult a dolog és kerül, de nem mond semmit. Nekem meg már hiányzik. Pedig még mindig érzem, hogy nem semleges irántam.
2012. márc. 26. 19:30
 4/11 Hanariko ***** válasza:
szerintem egyébként erre nincs szabály hogy most ő udvarol, most te, aztán megint ő... akinek hiányzik, az keresse a másikat. ennyi :) remélem segítettem.
2012. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet, és igazad van, hogy kétoldalú a dolog, de eddig az életben sokszor ott rontottam el, hogy kimutattam az érzéseimet,még mielőtt én biztos lettem volna a másikéban, és onnantól nem voltam érdekes, vagy nem tudom, de valamit rosszul csinálok az biztos, és ezt most nem szeretném elszúrni.
2012. márc. 27. 06:48
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg kerdezd meg tole! "szia, szeretnem tudni miert viselkedsz ujabban elzarkozottabban?!"
2012. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hanariko ***** válasza:
nem kell nyomulni, vagy kimutatni az érzelmeidet, csak annyival hogy érdeklődsz dobsz neki egy sms-t hogy szia mizu (nem pont ezzel a szöveggel azért) vagy fölhívod vagy ilyen helyzetben akár face-n is lehet beszélgetni (ha amúgy van személyes kontakt is)
2012. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, de továbbra sem érted semmit, mert ha rákérdezek, hárít, kifogásokat keres, de úgy látszik az igazságot sose tudom meg, így megint agyalhatok azon, hogy megint mit rontottam el... :-(
2012. márc. 29. 09:14
 9/11 A kérdező kommentje:
k
2012. márc. 29. 09:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Én most pont ilyen helyzetben vagyok,és én sem tudom,hol rontottam el...

Nagyon szar érzés,ráadásul egy dologgal kellemetlen helyzetbe is hozott.

Elkárulod,mi lett veletek,vagy azóta mi van?

2012. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!