Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tiszta ideg vagyok, mit...

Tiszta ideg vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szomszédunkba került egy kiskutya. Nem tudom mennyi idős, de kölyök még. Kis termetű és nem is lesz soha nagy. Viszont akiknél most van, nem foglalkoznak vele, nekik nem kell, csak úgy került hozzájuk. Eddig mindig kimászkált az utcára, most már nem fér ki a kapunk, de az utcaajtó mindig nyitva van. Hozzánk nem tud bejönni, de mégis a kertben találtuk, a macska kicsit ráijesztett, de nincs baja. Visszavittem az előbb és még neki állt feljebb a "gazdi", hogy neki nem kell, tartsam meg, legyen az enyém. De én nem tarthatom meg Lara mellett, meg a két cica mellett sem... És félek, hogy valami baja lesz a kutyusnak.. + nekik van még egy németjuhász kutya is, aki láncra van kötve és elég gyér körülmények között. A láncot nem tudom hogy mekkora, de nem tűnik túl hosszúnak + soha nem láttam még a kutyát elengedve. Ezek mellett van egy fekete, öreg pulijuk is, aki a kiskutyát már (bocsánat a kifejezésért) ba_szogatni kezdte...


Mit lehetne tenni?


2012. aug. 1. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress a picinek gazdit. Ha nem kell neki, akkor odaadja. Vagy akkor vidd menhelyre, a kölykök nagyon hamar gazdira találnak.
2012. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írtam a legközelebbi menhelynek, de kétlem, hogy befogadják. Itt meg gazdit nem talál, minden ember egy nagy seg_gfej ilyen téren. Alig van olyan, aki szereti az állatokat. A pici meg egy pillanatig sem lehet itt, mert anya nem engedi. :(
2012. aug. 1. 12:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a kiskutyát és adj fel hirdetést. Leírod az egész sztorit, hogy milyen körülmények között tartják, nem törődnek vele, de a kiskutya milyen aranyos, okos, meg ilyenek...és valaki biztos megsajnálja és magához veszi. Szerintem csak ennyit tehetsz. Nem nagy áldozat feladni egy hirdetést. (Pár perc az egész) Ha tudsz neki rendes gazdát találni akkor már mindent megtettél érte. A szomszédoddal meg nem tudsz mit tenni, ha ennyire nem tűrődöm, hülye. Ha neked mondta hogy fogadd be a kutyáját, akkor nyugodtan feladhatsz egy ingyenes apróhirdetést, nem fogja érdekelni a dolog, és az se, hogy valaki elviszi onnan a kiskutyát. :S Szomorú hogy ilyen dolgok vannak.
2012. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont mai napból lépett érvényben az új állatvédelmi törvény és ez kiterjed a láncokra is. Írj az állatvédőrségnek:


[link]


legjobb ha mellékeled a kikötött németjuhászt is,és ha kijönnek úgyis elveszik tőle a másik kutyát is. És kap egy szép bírságot is:)

2012. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mármint mellékeled a fotóját,nem a kutyát xd
2012. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gond csak annyi, hogy nem tudok képet készíteni róla...
2012. aug. 1. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
semmi gáz,anélkül is kimennek,csak tegyél bejelentést!
2012. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vegyél egy nagy levegőt, és nyugodjál meg!
2012. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A puli kell még nekik?Hol laknak?

2012. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!