Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni? Kaptam egy...

Tudnátok segíteni? Kaptam egy kiskutyát és nem tudom, hogy milyen fajta lehet. Készítettem róla képeket ha megnéznétek. Ki mit mond? Alább a képek:

Figyelt kérdés

-- [link]

-- [link]

-- [link]

-- [link]


2012. aug. 1. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem lehet megnyitni a képeket :(
2012. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
www.kepfeltoltes.hu ide töltsd fel.
2012. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2012. aug. 1. 19:10
 4/21 anonim ***** válasza:
most jó:) Szerintem spániel keverék.
2012. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
A spániel az tuti, meg talán némi labrador is befigyel.
2012. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak, spániel labradornak tűnik, de lehet hogy csak spániel, felnőttkorában kiderül, most a képekről nem lehet megállapítani,d nekem is spánielem van, és kb így nézett ki picin. (ő tenyészetből van)
2012. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Most 7 hetes. Hát nem szeretném ha nagy lablador méretű lenne. Egyébként nagyon okos. Egyszer sem sírt, hogy elhoztuk. Vajon mekkora lesz? Én spánielnek kaptam, de kételkedem.
2012. aug. 1. 19:18
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is spániel és labi de nem hiszem hogy annyi nagy lesz mint egy labi. Olyan közepes termetű lesz szerintem.:)

Sok boldog évet !:)

2012. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Bárcsak tudnám, hogy milyen lesz. Köszönöm a gyors segítségeteket. További szép napot mindenkinek.
2012. aug. 1. 19:31
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen, spániel keverék. Nem tiszta vérű spani, de van benne egy kis labrador is. Középtermetnél nem lesz nagyobb, szerintem
2012. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!