Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Pro Plan...

Mi a véleményetek a Pro Plan kutyatápról?

Figyelt kérdés
a kölyök verziósról

2012. aug. 1. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egy rossz táp, ha nem ennyit kérnének érte, rengeteg benne a gabona. Az ár/érték aránya meg nem túl jó. Sokan etetnek vele, a kutyáknak általában bejön, de ennyiért már inkább megvenném a gabonamentes brit caret vagy taste of the wild-ot.
2012. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Az én kutyáim nagyon szeretik,/ők a halas változatát kapják/és szép a szőrük is tőle.Szerintem,jó táp.
2012. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én etetek vele, és nagyon jó táp, az ára lehet nem a legkedvezőbb, de a zoofast-on elég jó árban van. Nálunk a gabona mentes tápoktól ment a hasa a kutyámnak. :/
2012. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem gyomorsav problémát okozott az egyik kutyámnál ... aztán amikor már nem is azzal etettem nyertünk pár kilót, a picit beleevett és orvost kellett hivni hozzá mert epegörcsöt kapott.

Nálam a házból is ki van tilva ...

2012. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*"a pici beleevett"
2012. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Maxitabi ***** válasza:

Az összetétele szerint nekem közepesnek tűnik:Csirke (20%)-ez jó az első helyen, de túl kevés a hús.Második: búza, kukorica-glutén-na ez túl sok, a 2-3. hely azt jelenti, hogy ebből van a 2-3. legtöbb benne.A hátrábbi helyeken is :rizs (8%) állati eredetű zsiradék, kukorica, hidrolizátum, cukorrépa-apríték- a kutya nem "csirke"... DL-methionin-állítólag rákkeltő lehet.

Vitaminok: A-vitamin: 15000 NE/kg, D3-vitamin: 750 NE/kg, E-vitamin (α-tokoferol): 170 mg/kg, C-vitamin (L-aszkorbinsav): 70 mg/kg-ezek nem zöldségből, gyümölcsből származnak.

Összefoglalva: nincs benne tartósítószer, színezék-ez jó. Szerintem túl sok a növényi származású fehérje, a kutyának pedig állati fehérjére van szüksége. Van ennél jobb (és kedvezőbb áron) de van ennél számos sokkal rosszabb táp is.

2012. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!