Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Tesco-ban vannak leárazott,...

A Tesco-ban vannak leárazott, lejárt szavatosságú kutyatápok. Megéri/megszabad venni kiskutyának?

Figyelt kérdés
Stafford-nak lenne.
2012. aug. 2. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Ezt az előző válaszoló alaposan benézte...


Szóval: én biztos nem venném meg, még ha ingyen dobnák utánam sem kellene. Eleve kutyának kaját nem a Tescoban veszek, és ha ráadásul kölyök, akkor meg pláne.

Nagyban függ a kutya későbbi egészségi állapota attól, hogy kölyökként mit evett, szóval szerintem ne a spórolás (ez az ok?) legyen az elsődleges szempont.

2012. aug. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem nem nekem 1,3 éves csivim van, kiskorában macska tápot kapott, imádta a csalás h*lye volt, nem tudtuk mi lesz a következménye egyik reggel nem tudott a lábára állni, köztudott hogy izületi problèmákat, szőr hullást okoz ez volt 1 hónapja, már kutya tápot kap de nem csipte amit vettem, persze kénytelen volt megenni, ma veszek 2különbözőtt remélem egyiket megszereti! Ne tedd soha mert tényleg befolyásolja, nekûnk a szør hullás lett nagyon rossz!
2012. aug. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem szabad! A Tescoban alapból alacsony kategóriás tápok vannak. Volt már hogy vettem, de felnőtt kutya eszegette. Kölyöknek jobb minőségűt vegyél, meglátod, később megtérül a pénz, amit nem a dokinál hagytok ott.
2012. aug. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Semmi esetre se vegyél! Még nem lejárt szavatosságút sem javaslok, hogy vegyél a Tescoban nem, hogy még lejártat ráadásul egy kölyöknek. Kölyök kutyáknak minden képpen jó minőségű junior táp kell. A kölyök táplálása nem legyen az amin spórolni próbálsz....
2012. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Lejárt szavatosságú Tesco tápot akarsz venni mert az olcsóbb???? Tejóisten...... Menj be egy Fressnapfba vagy Alpha Zoo-ba, érdeklődj a Junior tápok felől, csak iscsak jó minőségűt, kölyökkorban a legfontosabb, persze nem azt mondom, hogy 3 évesen már etetheted a lejárt szavatosságú Tescossal....
2012. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amúgy nem, nem venném meg én se, csak kiváncsi lettem volna 1-2 saját tapasztalatra.Nem is a pénz számít, hogy le van árazva, ha nem itt azon gondolkodtam, hogy ugyanannyiért megkapom a jobb minőséget mint a sz*rabbat.Csak ugye kitudja ugyanolyan jó-e lejárt szavatossággal mint előtte.
2012. aug. 2. 13:21
 7/11 Maxitabi ***** válasza:
Elvileg azért van szavatossági ideje, mert a benne lévő vitaminok és ásványi anyagok hatékonyságát addig szavatolják. Azokra meg a kutyának szüksége van.. És az előző hozzászólók nem csak a tescos tápokról szóéltak, hanem minden szuper és hipermarketben kapható tápról. Vagyis: ne ott vegyél a kutyádnak eledelt, hanem szaküzletekben. Ott nem kapni jó minőségűt.
2012. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tanya ***** válasza:
tescoban nehogy vegyél kiskutyának! ott nem szabad, mert az fűszeres, a kiskutya állatorvosától kérj olyan tápot ami megfelel a kiskutyának
2012. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg kérdezhetem miért lettem lepontozva?
2012. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amiért én is, meg mindenki más válaszoló is, aki azt írta, hogy ne vásároljon ott kutyakaját...
2012. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!