Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy szomszéd kutyája...

Ha egy szomszéd kutyája megállás nélkül ugat, mit lehet tenni ellene (a gazdája ellen)?

Figyelt kérdés
Azért írtam a kutyás kategóriába, mert a kutyát nem hibáztatom, nevelési hiba, de kibírhatatlan a környéken. Help!

2012. aug. 3. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát ez jó kérdés!:D

próbálj meg beszélni a gazdájával, hogy csináljon vele valamit vagy ugatás elleni nyakörv vagy találjon ki valamit!

esetleg rendőrség csendháborítás miatt (mondjuk ez lehet hülyeség) de én úgy gondolom, hogy ha a rendőröket kihívják 3x vagy 4x egy házhoz egy dolog miatt (ami most a kutyaugatás) a hatóság el jár valahogy!

2012. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy fontos momentum: romák a gazdái.
2012. aug. 3. 07:39
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Várd meg míg véletlenül kizárják és üldözd el egy sokkolóval :D Nálunk bevált,csak visszajött.
2012. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szólni kell a szomszédnak, hogy nevelje meg a kutyáját. Ha nem bír a kutyával, vigye kutyaiskolába.

Az ilyen emberek engem is fel tudnak bosszantani. Minek az olyannak állat, aki nem tud vele boldogulni? Mi is meg tudtuk tanítani a kutyának, hogy feleslegesen ne ugasson. A mi szomszédunk kutyája például 9 után kezdett el ugatni minden este, és egyhuzamban, megállás nélkül éjfélig. Vagy még tovább. Mi nem tudtunk tenni ellene semmit. A szomszédot mikor felhívtuk, pontosan ezt a választ adták: "Mit tudnánk tenni? Fél!" Egy kutya, ami fél a sötétben... De végül ők is csak megunták a dolgot, éjszakára fel van kapcsolva a kinti lámpa.

Visszakanyarodva rátok: Mindenképpen a szomszéddal kell beszélni. Csak ráun ő is a folyamatos ugatásra.

2012. aug. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Ha cigány, biztos nem lehet velük megbeszélni a dolgot...


Léteik kültéri ultrahangos ugatásgátló pont ilyen problémára, de a legolcsóbb is 15ezer körül van sajnos.

2012. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

hát ha "braziklok" akkor nincs más csak rendőrség!:D ha kihívjátok névtelenül mondjuk 2 hét alatt 5x őket, hogy nem lehet létezni és csendháborításra hivatkoztok akkor kötelesek eljárni az ügyben! szóval lesz valami!


plusz azért is rendőrség mert a braziloknak elég annyi ok is h rájuk nézel és már rád gyújtották a házat!:D szóval 107 és annyi:D

2012. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Cigányok ellen nem intézkednek a rendőrök!!!

Nem tudom, te milyen környéken laksz, de mifelénk (keleti blokk, Borsod, Szabolcs) maximum gyilkosság vagy fegyveres rablás miatt mozdítják meg a seggüket, valószínűleg akkor is csak az "elvárások" miatt.

De egyébként cigányok ellen sose intézkednek!

Egy kutyaugatásért meg kiröhögnek.

Ha rájukhívnád a rendőröket, és ne adj isten ki is mennének, készülhetsz a háborúra.

Nálunk (Miskolc) a peremkerületeken, ahol egyre több a cigány, rengetegen adják el a rossz szomszédság miatt a házukat. Ennyit tudnak tenni.

2012. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6.! Pont a rendőrség miatt fogják rágyújtani a házat...
2012. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
debreceni vagyok! de ha kihívod a rendőröket csendháborítás miatt kötelesek kimenni! ha nem mennek ki akkor őket jelented fel:D amúgy a lényeg, hogy ha 5x kihívod őket névtelenül csendháborítás miatt akkor lesz valami a kutyával hidd el:D
2012. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ők az egyetlenegy roma család itt, de miattuk szív mindenki. Patthelyzet. Nem értem hogy őket miért nem zavarja a monoton ugatás. Egyáltalán minek nekik kutya? Egy menhelyen is jobb élete lenne.
2012. aug. 3. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!