Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki nyerne egy vérre menő...

Ki nyerne egy vérre menő harcban? Rottweiler vagy KÁJ?

Figyelt kérdés
Szó nincs arról,hogy én összeengedném őket:D csak az utcánkban van mind a 2 fajta és a barátaimmal mindig veszekszünk,hogy ki az erősebb !:D Ezért itt kérdezem meg!
2012. aug. 3. 15:05
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy a KÁJ-nál erősebb kutya,sőt!
2012. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Én még a külön-különbe se vagyok biztos....
2012. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
3.ik vagyok! Azért a canario mind a kettő ellen erős túlzás, hogy nyerne, a KÁJ egy hihetetlenül erős, szívós pásztorkutya, vastag, tömött szőrzettel, ami a canariónak, illetve a rotinak nincs. Amúgy láttam már élőben canariót, nem is egyet tenyésztőhöz is ellátogattam, hatalmas széles fejük van, még a képek sem adják úgy vissza, mint élőben.
2012. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 diagnostic ***** válasza:
Ismerve mindkét fajtát én egyértelműen a KÁJ-raszavazok. Nagytestű,erős felépítésű,erős kutyák,vastag, tömött bundával. Amíg a roti csak a szőrét tépné, a KÁJ komoly sérüléseket tudna okozni neki.
2012. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a KÁJ nagyobb darab, és sok érv mellette szólna mivel stabilabb, vastag a bundája (ellentétben a rövid szőrű rotival) viszont a KÁJ alapvetően terelőkutya... nem tudom hogy működne egy ilyen szituban. bár ha megtámadják, vélhetően nem hagyná magát. az adott két kutyától is függ, hogy melyik győzne így látatlanban nem lehet megmondani.
2012. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
A KÁJ soha életében nem volt terelőkutya. A KÁJ pásztorkutya. A feladata a farkas, medve, párduc, egyéb ragadozó távoltartása a nyájtól.
2012. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Egyébiránt pedig valóban egyedfüggő, de ha a nagy átlagot nézzük, akkor egy KÁJ ellen, amelyeknél a kanok 55-75kg között mozognak nincs esélye sem a rotinak, sem a dogonak. Olyan, mintha egy nehézsúlyú bokszolót összeengednének egy középsúlyúval.

Személyes tapasztalat, hogy a KÁJ-al egy méretű komondorral szemben a rottweilerek szinte azonnal megadják magukat vagy elfutnak. Ritka a kivétel, az pedig hamar a földön fekve találja magát leszorítva. Még harapni sem kell, akkora a súlykülönbség.

2012. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
A súlykülönbség tényleg nagy. De egyedfüggő, ha viszont mindegyik rutinos és felveszi a harcot, akkor a káj.
2012. aug. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
KÁJ
2012. aug. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Tessék, néhány videó, ahol a rottweilerek rongybabaként vannak rángatva a pásztorkutyák által. Egyébiránt többnyire minden egyéb kutyafajta, legyen az dogo, német dog, stb. hasonlóképpen járna. Néha-néha fordulna elő, hogy egy-egy keményebb egyed lenne a többi fajtából, ami felvenné a versenyt ezekkel a tömény őserővel rendelkező pásztorkutyákkal. Nagy az erőkülönbség, ezek a kutyák állnak legközelebb a vadonhoz.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!