Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám már két és fél hete...

A kutyám már két és fél hete (ha nem több) tüsszög és olyan hangot ad néha mintha taknyos lenne és nem kapna levegőt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A tüsszögés 20-30 másodpercig folyamatosan tart. Gondoltam az allergiára is, de egy lakótelepi hölgynek a kutyája is ezeket a tüneteket produkálja. Ő a lakótelep melletti füves részre viszi sétálni, míg az enyém a kertben játszik, végzi a dolgát. Mindkettő fiú. Én kertes házban lakom. Nem tudok róla, hogy lett volna szúnyog irtás. Mindkettő oltva van, féreghajtás is meg volt. Kullancs sincs egyikben sem.

2012. aug. 3. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Az én kutyám 6 évesen került ide. Most nyolc éves. A másik kutya pedig 2-3 éves lehet.
2012. aug. 3. 20:10
 2/5 A kérdező kommentje:
Rajta kívül van még négy kutyám. Viszont ő a legkisebb. Törpe yorki. Kettő keverék és kettő bichon havanese.
2012. aug. 3. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Törpe yorki...LOL :D


Esetleg kennelköhögés nem lehet? A kutya milyen időközönként krákog?

2012. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van amikor tiz percenként 2szer, 5ször. Van amikor fél óráig semmi.
2012. aug. 4. 01:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Toklász volt a gond. Pedig megnéztük, de nem láttuk. Ma annyira tüsszögött, hogy kijött annyira, hogy kitudjam venne. A lakótelepi kutyának a doki megnézte, nem volt. Szóval ő lehet, hogy allergiás.
2012. aug. 13. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!