Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék védekezni a...

Hogyan tudnék védekezni a kutya támadás ellen?

Figyelt kérdés

Nem szeretném bántani a kutyát, sőt ütni vagy rúgni sztem semmi értelme, mert ő gyorsabb. (általában)

Különböző mozdulattal lehetne? Pl: feltárt kéz, vagy vmi ilyesmi?!


2012. aug. 3. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem bántod, ő fog téged. Én a golyóra szavazok, annál nem gyorsabb.
2012. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés csak ilyen hirtelen volt vagy olyan környéken laksz ahol esetleg tartani kell ilyen esettől?:D

Egyébként magabiztosnak kell tűnnöd. Húzd ki magad és bár mennyire is félsz ne mutasd ki. Próbálj meg nyugodtan elsétálni. Ha látod hogy ez nem fog menni határozott mozdulatokkal próbáld elijeszteni, kiabálj rá. Ha ez se hat akkor én a paprika sprayt ajánlom ha már tényleg közel van hozzád és támadni akar. Ameddig vakarja a kutya a fejét addig pedig spuri valami biztonságos helyre.:)

2012. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A paprika spray valóban jó tipp, csak esélytelen azzal védekezni, ha combra megy a kutya. Volt szerencsém hozzá, pont ott harapta meg a combom a kutya, ahol a zsebemben volt a spray.
2012. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát kicsi a valószínűsége hogy baltával fogok járkálni..! :D

Hát ja..eza kérdés csak spontán jött..volt már benne részem hogy kergettek a kutyák de megúsztam! :) (hála) :D

2012. aug. 4. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem futsz meg hadonászol, az például máris remek kezdet. A legjobb védekezés az, ha nem igerled támadásra a kutyát, hanem megvárod, amíg elmegy, vagy valaki jön segíteni.
2012. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!