Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Támadás a Facebook ellen...

Támadás a Facebook ellen November 5-én?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy feltették már a kérdést, de azokra kevés válasz jött.


2011. aug. 24. 10:20
 1/4 4an50l0 ***** válasza:
Legvalószínűbbnek egy DDOS-támadás tűnik, azaz egy időre megpróbálják elérhetetlenné tenni a Facebook-ot.
2011. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Elég komolytalannak tűnik az, hogy te bejelented hogy mit fogsz csinálni, főleg pontos dátummal. Egy támadás attól és akkor hatékony, ha nem számítanak rá. Ez is inkább csak olyan dolog, hogy bármi ami a facebookkal kapcsolatos, az hír lehet, mert tudják hogy széles körben el fog terjedni.

2011. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bejelentés azért van, mert sokkal nagyobb volumenű valami, ha úgy viszed véghez, hogy még számíthatnak is rá. Ez egy virtus, olyan, mintha büntetőt rúgnál, és szólsz előtte a kapusnak, hogy "figyelj spori, bal ficka", ezek után, ha így sem védi ki, akkor sokkal menőbb. Ezen kívül, utólag nincs vita, hogy ki volt az elkövető, mert előre szólt :)
2011. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
elég neves hacker banda, jópár órára-esetleg napra szerintem le tudják terhelni annyira hogy ne menjen, többet nem.
2011. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!