Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám ( 3-éves ) Már...

Ha a kutyám ( 3-éves ) Már lassan 9 napja nem látott Úgyan úgy fog szeretni ha haza megyek?

Figyelt kérdés

Van egy 3-éves kistestű kutyám imád engem a család összes többi tagját le sz@rja csak velem foglalkozik Betegesen véd engem és minden hova követ.

Sajnos úgy alakultak a dolgok hogy othon kellet Őt hagynom és ma fogok haza menni érte .

Állítólag az első 4-napban nagyon szomorkodott miattam minden hová elbujt csak kajálni jött elő.

De most már anyám azt mondta hogy , jól érzi magát.

Szerintetek most hogy haza megyek 9-nap után Szeretni fog még hogy elhagytam ?

Vagy meg lesz sértődve, és már nem lesz az az utánam jövős kis kutya többé ?

Úgy félek e miatt egyszerüen sírni tudnék annyira szeretem őt .

És utálom magam mert ott kellet őt hagynom .

300km volt köztünk a távolság ezért nem tudtam meg látogatni .

Várom Mindenki Válaszát Ki Mit Gondol ....

Köszönöm


2012. aug. 4. 05:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ha ara gondolsz nem Öltöztettem fel meg semmi ilyesmi !

Egyszerűen a szeretet Olyan Erős bennem !

Amúgy Nem egy Hülye kutyáról beszélünk Jártam vele iskolába.

2012. aug. 4. 09:06
 12/16 A kérdező kommentje:

De Mind egy Is 1-kor indul a buszom .

És Újra együtt leszünk Puszedlivel ( Ez a neve ) :))

2012. aug. 4. 09:08
 13/16 anonim ***** válasza:

Én egy hónapig nem láttam a kutyát, nagyon hiányzott. Amikor hazajöttem borzasztóan örült nekem, majd elrepült a farka a csóválástól, fel sem merült olyasmi, hogy haragszik. Kicsit várt a sorára, amíg lepakoltam, ettem, aztán birkóztunk egy nagyot meg elmentünk sétálni. Eddig sem lehetett nagyon panasz rá, de most pláne első szóra csinál mindent iszonyú lelkesen.

Tényleg próbáld úgy felfogni, hogy te vagy a főnök, szülő, akármi, jogod van menni és jönni amikor akarsz, neki ezt tudomásul kell vennie.

2012. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Hovarju ***** válasza:

Nem kell tőle bocsánatot kérni, amiért 8 napig nem voltál vele. Ha haza mész biztosan örülni fog, de nem kell lerohanni és ajándékokkal elhalmozni. Ettől nem fog jobban szeretni.

Sokkal jobban jár, ha ajándékhalmozás helyett egy kiadós játékos sétára viszed.

Hidd el ennek jobban fog örülni.

2012. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogyan fogadott a kutyusod?
2012. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A testvérem kiutazott Amerikába 3 évre, és mikor hazajött a kutyája ugyan úgy örült neki, mint előtte és ugyan úgy szerette is.
2013. máj. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!