Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen név illik egy kan...

Eszternagy kérdése:

Milyen név illik egy kan border collie-hoz?

Figyelt kérdés
Még nagyon baba kutyus (8 hetes) , ezért nem tudom, hogy a jelleméhez mi illene?

#kan #collie név kutyanév
2012. aug. 5. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
És szerinted mi honnan tudjuk, mikor még annyira sem ismerjük a kutyát, mint te? :))
2012. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kan border colliem van, 8 hetes XDD

Mindig mondom magamnak: sohase adj nevet előre az állataidnak!

De ugye, én hülye, már gondolkodtam a nevén. Mivel border, gondoltam legyen Fürge. Aztán mikor elmentünk érte és megláttam, tudtam, hogy ő bezony Fürge nem lesz. Mentünk haza a kocsival, s a családdal nagyban gondolkodtunk. Aztán egyszer csak kimászott a dobozából és az ölembe ült. Onnantól tudtam, hogy ő az én Bercim :D Nemtom honnan, csak úgy jött, ahogy ránéztem xdd

Am télleg, ha most azt mondod, hogy "a jelleméhez mi illene?", azt mi honnan tudnánk??? A te kutyusod, mi még sosem láttuk. Hidd el, ha leülsz mellé, vagy játszol vele, akkor hamar rájössz, hogy milyen név illik rá leginkább.

2012. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek azok a nevek amik A-val kezdődnek és van bennük "h" mint pl Alpha :) Azok olyan elegánsak szerintem, illik egy borderre :)
2012. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi azoknak, akik félreértették, elírtam. A leírás végére pontot akartam írni, nem kérdőjelet.

A második válaszoló esete hasonlít az enyémre, mivel már megvan a neve.

A barátom ránézett és annyit kérdezett tőle, hogy mi van, te kis szutyok? Na, ekkor rájöttem, hogy annyira illik rá ez a szó, hogy Szutyok lett a neve. :-)

Köszi minden válaszolónak.

2012. aug. 6. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:

na látod, úgyis úgy lesz neve, hogy meglátod és tudod... :)

én két évvel a kutyus előtt kiválasztottam egy nevet, hát fix, hogx amint megláttam a kutyit, tudtam, hogy ő bizony nem az lesz... egy hetem volt keresni egyet, egy megragadt a fejemben, nem tudtam rá másképp gondolni, és az lett :)

2012. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
8 hetes a kan border kiskutyám és én a Bosco (Boscorelli) nevet adtam neki. Előre is ezt adtam volna és akkor sem változott amikor már hozzám került. Teljesen illik rá :)
2012. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!