Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyára mennyire mérgező a...

A kutyára mennyire mérgező a bors/pirospaprika/fokhagyma?

Figyelt kérdés

Úgy akarom betanítani a kutyám, hogy ne vegyen fel idegentől kaját meg ilyesmit, hogy megkérek egy ismerősöm aki nem nagyon fog hozzám jönni, hogy dobjon be a kutyának valami falatot amit megszórok pirospaprikával vagy borssal vagy fokhagymával, és nem fog ízleni neki. Csak amit tőlem kap etetésnél tápot.

Ez jó módszer? Mert úgy tudom a fűszereklet nem nagyon ajánlott kutyának adni.



2012. aug. 5. 15:09
 1/3 intrepid ***** válasza:
Az ételébe ne is adjál fűszert, viszont ez a csípőspaprika projekt ez szokott működni. A fokhagymát meg tudja szeretni, az erre nem alkalmas. Baja nem lesz tőle, mert nem nyeli le, otthagyja, csorgatja a nyálát, pacsál a vizében, hogy lemossa.
2012. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kutyák a légmentesen lezárt zacskóban is kiszagolják a kábítószert. Szerinted nem fog feltűnni neki, hogy mindig csak az erőspaprika szagú kaják a rosszak? Ez a módszer maximum nagyon taknyos kutyánál működik, ne pazarold erre az idődet.
2012. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt elektromos nyakörvvel tervezem véghez vinni. Mondjuk már előre gyakoroltuk, hogy leesett kaját nem vehet fel, utcán talált kajához nem nyúl, ezek már jól mennek, meg ha leteszem elé a tálat, akkor is meg kell várnia míg azt mondom tied, addig nem nyúl hozzá. Szóval ennyi az alapozás, aztán megkérek majd valakit dobjon be kaját a kerítésen, a kutyán e-nyakörv lesz, én az ablakból fogok kukkolni és ha hozzányúl, nyomom a gombot. Kicsit lehet brutálisan hangzik, de inkább az az 1-2 kis csípés mint hogy meghaljon a méregtől.
2012. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!