Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog kölykezni a kutyám?...

Mikor fog kölykezni a kutyám? (KÉP)

Figyelt kérdés

Van egy labrador szuka kutyánk és ma vettük észre rajta, hogy kiskutyái lesznek. Még soha nem volt kölyke. Nem tudjuk, hogy mikorra várható az ellés, ezért lefényképeztem, hátha valaki itt tud segíteni. Előre is köszönöm!


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 5. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

ivartalanítást ismeritek?

kár,hogy embereken nem alkalmazzák.

2012. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt fénykép alapján meg lehetne mondani, nem kellenének állatorvosok. Vidd el dokihoz, és addig gondold át, hogy elég idős-e a szuka az elléshez, akarjátok-e egyáltalán azokat a kölyköket, fel vagytok-e készülve egy alom kölyök felnevelésének anyagi oldalára. 8 hetes korig kötelező az anyjukkal tartani őket, és chipet is kapniuk kell, ez törvény, nem lehet kikerülni, plusz nyilván enniük is kell valamit, féreghajtás, oltás, ha komplikáció van, akkor rengeteg pénzt ott hagyhattok a dokinál... Ha nem tudtok mindnek gazdát találni időben, az még több pénz... A rájuk fordított időről és energiáról meg még nem is beszéltem... Ha nem tudjátok/akarjátok ezt vállalni, vagy a doki szerint veszélyes lehet a szülés, mert mondjuk fiatal a kutya, vagy egyéb okból, akkor inkább ivartalaníttassátok.
2012. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Még nemkéső ivartalaníttatni. Jobb lenne neki is, nektek is.
2012. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Császárnő, az utolsó mondatod egyrészt egy baromság, másrészt mi köze a témához, harmadrészt pedig nem igaz.

Kérdező, az is lehet, hogy csak álvemhes. Doki kellene, hogy megállapítsa, és ivartalanítani kellene, ha terhes, ha nem.

2012. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok megszállott ivartalanítás párti amellett h az enyémek ivartalanítva vannak de nem mindegy h mennyi idős a kutyád az ő élete miatt! És nézd meg az allatok.infot-t és utána mond azt h nem akarod ivartalanítani, annyi csodaszép fajtatiszta és keverék kutyus van ott h a szívem megszakad... Szerintem egy 3 hét van még hátra...
2012. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

vidd el orvoshoz,ő majd megmondja és ott megbeszélhetitek az ivartalanítást is.

Jó koszos a kutyád amúgy,ezt se vetted észre? Sokat foglalkozhatsz vele gondolom szép kerti dísz!

2012. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!


Kedves kvittagirl!

Maradjon az én dolgom, hogy koszos-e az a kutya vagy sem. De ha szeretnéd elárulom, hogy ez egy falusi kutya, szóval nem arról szólnak a mindennapjaim, hogy napi 5x kikefélem. Azt megérteném ha azért szólsz, mert sovány vagy rossz körülmények között van tartva, de itt nem ez a helyzet. A kérdés csak annyi volt, hogy mikor várhatóak a kiskutyák. De ne érts félre nem veszekedni akarok, a te válaszodat is köszönöm. :)

2012. aug. 5. 21:06
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

én sem veszekedni akarok,de mindegy hogy tanyasi-falusi vagy városi kutya,attól még kutya kell neki a törödés,séta,és a felelős állattartás. Tudom hogy most feleslegesen írok hisz miattam nem fogsz megváltozni hogy leírom,de akkor meg ne háborogjanak a vidékiek hogy ha azt mondom hogy falusi állattartás nagyon primitív.

Labrador nagy mozgásigényű kutya,és a felelős állattartásba beletartozik hogy ápolod,gondozod,sétálni viszed,ivartalanítod és megfelelő táppal vagy étrenddel etetjük a kutyát ha mucsaröcsögei a kutya ha pesti:)

2012. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
és persze az egyik legfontosabb a kutya szabadsága,láncon tartásra ki se térek akkor:)
2012. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nincs láncon tartva, és rendszeresen szoktuk bolhák ellen kezelni. Egész nap, éjjel-nappal szabadon van. :) Amúgy most azért volt ilyen sáros a hasa, mert kidöntötte a vizet és belehempergett, mert melege volt. :)
2012. aug. 5. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!