Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kutyát veszek akkor arra...

Ha kutyát veszek akkor arra számítsak hogy 20 évig minimum sehova külföld?

Figyelt kérdés
Nyaralni/dolgozni/világot járni az semmi? 20 évig tuti nem mehetek?

2012. aug. 5. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetnél?

Egyrészt a kutyák azért sajnos ritkán élnek 20 évig. Másrészt sokan járnak nyaralni a kutyával, külföldön is (a nyugat sokkal kutyabarátabb, mint kis hazánk), vagy amíg nem tudnak rá felügyelni, elhelyezik rokonnál, ismerősnél, vagy kutyapanzióban.

Az, hogy kutyád van, nem azt jelenti, hogy nincs életed :)

2012. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
azért nem 20... de szerintem kutyával is mehetsz. biztos van olyan hely ahol beengedik az apartmanba vagy akárhova a kutyát
2012. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy, nem olyan nehéz megoldani ne aggódj. Ha senkit nem tudsz megkérni is vannak kutyapanziók, és van ahova viheted magaddal is.
2012. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem kistestű kutyám van, vittem magammal Párizsba, Berlinbe, Prágába és sok más nagyvárosba is, sőt mivel a határ mellett élünk, rengetegszer vagyunk Ausztriában. A német területek nagyon kutyabarátok, még a legtöbb állatkertbe is bevihetőek a kutyák. Egyszer mentem Egyiptomba, oda nem vittem, de addig is egy gondosan kiválasztott panzióban töltötte a napjait.

Ó, ha 20 évig élhetne..

2012. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tengerparton a legtöbb országban vannak üdülőhelyek (nem is kevés), ahol külön kutyás strand van, itthon Magyarországon még a tavakba sem viheted be a kutyát hivatalosan. Szerintem kint könnyebb olyan szállást találni, ahol szívesen látnak kutyával, mint itthon.
2012. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagy ha olyan helyre szeretnél menni ahova nem lehet kutyát vinni,ismerősre bízod..:)
2012. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
már csak az kéne :D szinte mindenhova lehet kutyát vinni, mi van olyan kiállítás ahova 10-15 kutyával érkezünk és simán lefoglaljuk nekik is a helyet, repülőn is lehet kutyát vinni, szóval ez nem egy béklyó
2012. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hovarju ***** válasza:
100%

Sajnos kevés kutya él 20 évig. :-(

Egyébként meg, miért ne mehetnél?

Egy jól nevelt kutyát bárhová magaddal vihetsz. Nem kell hozzá más csak chip, útlevél, érvényes veszettség elleni oltás.

Kutya barát szállásokat,pedig nagyon sokat lehet találni.

Én tavaly 2 hetet töltöttem Horvátországban kutyával. Az emberek kedvesek voltak. Bevihettem a legtöbb étterembe (hamarabb kapta a kutya az ivóvizet, mint és a sört:-))

Ausztriában a pékségben és a bankban is láttam kutyával embereket. Szóval rengeteg helyre mehetsz vele, ha megtanítod viselkedni.

Ha pedig nem szeretnéd magaddal vinni, akkor biztosan van valaki a családban, barátok, akik szívesen vigyáznak rá. és ha mégsem, akkor még mindig beadhatod egy panzióba.

Szóval, ha tényleg akarod meg lehet oldani.

2012. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ausztria, Németország, Olaszország, Franciaország, Hollandia - csak pár hely, ahol már jártam a kutyámmal. Mindegyik sokkal kutyabarátabb, mint Magyarország. Igaz, autóval utazni hosszabb ideig tart, de sokkal ésszerűbb, mint repülővel. Ha meg a tengerentúlra mész, addig rábízod valakire a kutyát.
2012. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már ezért ne vegyél kutyust :D kutyát át lehet vinni a határon, vagy ha ez nem megoldható, ott a kutyapanzió nyaralás alatt :)
2013. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!