Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hanyadik oltás után lehet...

Hanyadik oltás után lehet levinni sétálni a kiskutyát?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja, hogy a 3. után már leszokták vinni, valaki azt mondja, hogy az összes oltás után célszerűbb. Az utolsó oltás után, elfelejtettem megkérdezni az állatorvost, és most két hétig nem is megyünk vissza. De örülnék, ha már letudnám vinni, biztos a kiskutyám is nagyon élvezné, szeret rohangálni.

2012. aug. 6. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a 2 kombi oltás, utána 3-4 nappal teljes a biztonság. A veszettség elleni oltás3 hónapos kortól kötelező, de ahhoz hogy elkapja, párosodnia kéne egy másik kutyával, vagy egy másiknak kéne megharapnia őt. Persze egy veszett kutyának, aminek tényleg kicsi az esélye. Úgyhogy végülis a 2 kombi után levihetitek, de a veszettség elleni oltásig ne nagyon találkozzon más kutyákkal.
2012. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Idáig ezeket az oltásokat kapta: Parvo-c, Nobivac DHP és ezzel egyidőben a Nobivac Lepto, és most pénteken kapta meg a Canigen L és Canigen DH(A2)PPi-t. Ezek így rendben vannak, és vihetem pár nap múlva?
2012. aug. 6. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már az 1. oltása után levittem, gyakorlatilag akkor, amikor elhoztuk a tenyésztőtől, rá pár napra kapta a 2. oltását, ami a jó ég tudja miért, de egy parvo ismétlő volt, tehát 2 parvo oltással vittem le, kombináltakat csak utána kapta. Én rögtön szobatisztára szerettem volna nevelni, nem pelenkával, alommal bajlódni.

Maximális körültekintéssel, olyan helyre vittem, ahol nem nagyon járnak kutyák.

2012. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is első naptól kezdve vittem sétálni..még erdő fele is voltunk és semmibaja sincs :)
2012. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Már 2 napja sétálunk együtt, nagyon imádja!
2012. aug. 10. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!