Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhász kutyának,...

Kaukázusi juhász kutyának, milyen nevet adjak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 14:09
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
61%
Lány vagy fiú?Személyisége?Szine?Mérete?
2012. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
76%
Astor :)
2012. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
76%
Óriás
2012. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Még nem lehet tudni,szeptember végére szûletnek meg:).De fiu és lány névre egyarnát kìváncsi vagyok.
2012. aug. 6. 14:14
 5/53 anonim ***** válasza:
52%
Szépség,Óriás,Síva
2012. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés.A Szimba találò név egy kaukázusi,szukára?
2012. aug. 6. 14:16
 7/53 anonim ***** válasza:
35%
Keksz
2012. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
76%
Szerintek szukára nem kanra az jó!Ezek a nevek kaukázusinak felelnek meg:Igor, Borisz, Szása, Iván, Maja, Mása, de ugyanígy illik hozzá az Alfa, a Zeusz, az Athos, a Néró, az Astor és az Argosz is.
2012. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Jól meggondoltad ezt a fajtát?...

Nekem KÁJ-om van, és több nehézséget okoz a tartása (hol legyen séta, stb), mint a másik 4 kutyámé együttvéve...

ŐV-zni nem lehet vele, életmódprogram még nincs neki,...

Így maradnak a séták, meg a bunyó (játékos persze) a többi kutyámmal. De sétálni csak olyan helyre viszem, ahol tuti nincs senki (elég kevés ilyen hely van...), mert a védőösztönt gyakorlatilag bármim kiválthatja...

(+ kiszámíthatatlan,... tehát ha letiltottam arról, hogy egy kutyának nekimenjen, akkor látszólag nyugodt marad, de 10 perc vagy 1 hét múlva tök váratlanul megtámad valakit. - ezért nem szabad ŐV-zni velük...)


Ilyen szempontból a kau és a KÁJ között nincs valami nagy különbség...

Én ha mai fejemmel választanék, tuti nem választok keleti pásztorkutyát.


(Persze imádom meg minden, de tényleg megszenvedek vele...)


A szomszédban van egy Borisz nevű kau amúgy.

De én eddig mindig úgy voltam vele, hogy megláttam a kutyát, és csak utána tudtam nevet választani...

(Illetve a KÁJ-nál figyelembe vettem, hogy valami türkmén nevet találjak.. de mivel csak olyanok voltak, ami magyarul kimondhatatlan, így muszlim nevet kapott, ami szerintem illik is hozzá.:))


(Az Igor meg Szása szerintem inkább moszkvai őrkutyának illik, de ettől még lehet kau neve is persze.)

2012. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Igen.Kimondottan ebbe az egy kutyafajba egyeztek bele szüleim(egy nagyon jó házörzöt szeretnénk[ami ráadásul elérhetô is]).A sétáltatással nem lenne annyira nagy baj,mert itt rengeteg hely van ahol senkisem jár.(falun élûnk.)
2012. aug. 6. 15:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!