Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bolhas a kutyam, de ha...

Nem bolhas a kutyam, de ha hozua erek simogatom olxan mintha en az lennek?

Figyelt kérdés

Az utcarol fogadtam be es akkor bolhas voltes megcsopett egy engem is. Ennek mar 1eve. mar ki lett irtva belole a fekhelyerol.minden honnan. Az orvos is megvizsgalja idonkent es ninxs semmi parazitaja. De ha megsimogatom vagy hozzam bujik folyton olyan erzesm lesz mintha csipne a bolha. Pedig nem az caak.en emlekszem erre es folyton eszembe jut. Szoval a baj inkabb velemvan.

Hogy verhetnem ki a fejembol hogy nincs bolha, nem csip 1se? Es nem vayok.allergias a kutyara szoval ez tuti nem attol van.



2012. aug. 6. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
drót szőrű (durva szőrű) a kutyus? mert lehet akkor azt érzed hogy csíp
2012. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az dehat. nem visszafele simogatom...
2012. aug. 6. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak beképzeld, hogy csípnek a bolhák. Azt nem tudom, hogy verhetnéd ki a fejedből, mert én is, ha találkozok unokanővérem kutyájával vakaródzok, mert régebben került rám is a kutyájáról bolha, de mivel tudom, hogy csak beképzelem a bolhákat, ezért annyira nem is zavar és pár perc múlva el is múlik a vakarózhatnékom, amikor már nem arra koncentrálok. Próbálj meg te is másra gondolni.
2012. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!