Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaszülinap. Ti szoktatok...

Kutyaszülinap. Ti szoktatok valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a kutyám 5 éves.

Veszek neki új játékot meg valami finomat.

Ti szoktatok valamit csinálni? :)


2012. aug. 7. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Lévén fogalmam sincs, mikor van a kutyám szülinapja, nem szoktunk ezzel foglalkozni :) Ha akarok valami különlegeset csinálni a kutyával, ahhoz nincs szükségem dátumokra. Ő úgysem nézi a naptárat :)
2012. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Semmi különöset nem szoktam...ha akkoriban tápon él, akkor fincsit szoktam neki főzni...esetleg kap egy új játékot...

Minden nap meg van a nagy séta, játék, gyakorlás, stb...finomakat eszik, nincs szüksége kimondottan semmire :)

2012. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

bichonom van nem nagyon szoktam neki semmit se venni,játszani nem játszik.. múltkor amikor 9 éves volt akkor párizsit kapott vacsorára(este kap kaját)


februárba volt 10 éves akkor nem kapott semmit,de jövőre a 11. szülinapjára, kap majd virslit meg párizsit :D imádja..

2012. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ő reggel kap finom kaját :D

Napközben lustálkodik, játszunk, este meg sétálunk. Szóval általában egész nap együtt vagyunk. De mégis szeretnék valamit :D azért kérdezem, hogy hátha van valakinél valami szokás.

2012. aug. 7. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

igen csináltam neki tortát:


[link]


ez konzerv darálthús,tonhalkonzerv,paradicsomos májkrém összegyúrva,és jutalomfalattal díszítve:) Imádta.

Aztán kap ilyenkor játékokat,elmegyünk kutyázni és apportírozni,majd utána kirándulni. Jó későn érünk haza ilyenkor:)

2012. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez,de aranyos kérdés,elolvadok:)) Csinálj neki virslitortát,vagy nem tudom,mennyire szereti a kutyád a vizet,én el szoktam vinni lubickolni néha és ahogy látom rajta,az a legjobb ajándék:))Csak nem szülinapján,mert menhelyi kutyus és nem tudjuk napra pontosan a szülinapját.
2012. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De édes, nagyon aranyos :D


Az enyém sajnos halálosan utálja a vizet :)

2012. aug. 7. 16:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj neki bulit :D úgy értem,hogy a legjobb kutya haverját hívd át és egész nap együtt lehetnek. Én úgy szoktam,hogy átjön barátnőm kutyájával és játszanak elvisszük őket sétálni.

Szoktuk őket amúgy is együtt vinni,de ilyenkor egész nap együtt vannak a lakásban is játszanak /persze a tiltott helykre ilyenkor sem kapnak bejárást/ :D

Vegyél vagy főzz neki valami nagyon finomat amit szeret és akkor azt kapja a szokásos kaja helyett, de azért kutyáknak való legyen, ne sütemény meg ilyesmi.

2012. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Enyémek mindig kapnak valamit a szülinapjukra, még ha nem is tudják miért, de örülnek neki.:) Tejberizses konzerves jutifalatos tortát szoktam csinálni, imádják, kapnak egy egy játékot is, bár az alap amúgy is, mert nálunk kb fél óra egy játék élettartama 3 kutya mellett...:D

9 éves lesz az idősebbik jövőhéten, idén is meglepem.:))

2012. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is átszoktam hívni a barátnőimet és kutyáikat. :)

Sétálunk egy jó nagyot, majd lepihennek, rohangálnak a kertben, nyuszimat körülrajongják :D, majd jön a nagy zaba. :)

Készítek az összes kutyának kis tortát (táp,konzerv,párizsi,virsli), kapnak jutalomfalatot, amennyi csak beléjük fér.

A kutyámon ilyenkor mindig egy Happy Birthday feliratú kendő van. :)

Ilyenkor szoktam feltölteni a játékkészletet is, év közben nem szoktam venni.

Ez nekünk egy öröm inkább, de nem mondom, hogy a kutyák nem érzik jól magukat. Inkább barátnőm kutyáinak lehet ez különlegesebb nap, mert ők nem sokat foglalkoznak a sétával.. no de ez már mellékes.

2012. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!