Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felduzzadt a 4 hónapos kutyám...

Felduzzadt a 4 hónapos kutyám ínye nem tudom hogy fogzás miatt vagy nem e daganatos? Nagyon félek miatta.

Figyelt kérdés
Felduzzadt a 4 hónapos staffordshire terrier kis kutyám ínye és nem tudom mitől van reggel még játékos volt rohangált nem volt semmi baja most meg fel van neki duzzadva a jobb oldalon az ínye és nyálas is mikor meg szeretném neki nézni akkor elhúzza a fejét vagy felém harap és miközben megy jobb oldalra dobálja a fejét mi lehet vele?

2012. aug. 7. 17:47
 1/2 Hovarju ***** válasza:
100%

Ház, ez több dologtól is lehet. Vagy azért, mert jön a foga.

De lehet, hogy valamivel megsértette, esetleg megcsípte valami.

Próbáld alaposan megnézni, nem ragadt e be valami a foga közé.

Ha egy pár óra múlva sem lesz jobban mutasd meg egy orvosnak. Talán nincs nagy baj, de jobb félni,mint megijedni.

Jobbulást a kutyusnak.

2012. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz nem tudod elvinni? Én is azt mondanám, hogy a elkezdet váltani a fogait, de az elég ijesztő, hogy oldalra hajtja a fejét.
2012. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!