Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Veszélyes a cicáknál a fogzás?...

Veszélyes a cicáknál a fogzás? 6 hónapos múlt a cicám és 2 hete furán viselkedik. Már nem is nagyon eszik, teljesen lesoványodott. Ha hozzáérek nyűgösen morog. Inni iszik, de már a puha, könnyen rágható ételt sem eszi meg.

Figyelt kérdés
Aggódom érte!! Biztosan azért ilyen mert fogat vált?Az orvos tud valahogy segíteni rajta?
2008. dec. 26. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

És hogyha mászkál,nem dőlödözik?

Nem akarlak megijeszteni,csak mondom,hogy így viselkedett az én macskám is,akit megmérgesztek.

Sűrgősen vidd el a dokihoz!

2008. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy sima fogváltástól nem lenne szabad így viselkednie. Mindenképpen vidd el orvoshoz. Lehet, hogy megszúrta valami az ínyét és tályog alakult ki.
2008. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%

Ne aggódj, ha csak fogzás, akkor nem gáz. Nekem öt macskám van, de csak egynél volt fogzás. Rövid időnbelűl kiheveri, de azért dokihoz vidd el!


P.S.:Jobbulást a cicának!

2008. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is azok táborához csatlakoznék,aki az orvost javasolja,mutasd meg neki.

DE!!!!A cicusod nőstény,vagy kandúrka?Nekem jelenleg (még)nőstény cicuskám van,és ő még nem volt 6 hónapos,mikor január 2.-án betüzelt.Ezt hasonló tünetekkel járó két hét előzte meg(nem evett,lefogyott,kedvetlen volt,stb...)és miután elutaztunk vele,az apartmannál,ahol laktunk megérezte egy fiúcicus "illatát" és bebagzott rögtön,tudod a szokásos:Farkinca félrecsap,térd behajlít,és kürrögünk-morgunk,ahogy a torkunkon kifér éjjel-nappal.

Tehát,ha kislány a cica,akkor ez is benne van a pakliban,de mivel a cicát nem látja itt senki,mindenképp megérne egy állatorvost felkeresni,pont a mérgezések(mint előttem is írták) és egyéb betegségek kizárása végett.

Fogzástól nem kéne ennyire nyűginek lennie.


Boldog Új Évet!!!

2008. dec. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fogváltás cicáknál általában észerevétlenül zajlik, nem viseli meg őket. Valószínűleg más van a dologban, lehet hogy a fogínye gyulladt be, de bármi más betegség is okozhatja, úgyhogy el kell vinni a cicust orvoshoz!
2008. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen megyünk a cicámmal orvoshoz:) Amúgy kandúrka!És képzeljétek, ma már dorombolva evett és bújt oda hozzám:) Lehet,hogy jobban lett,de attól még elmegyünk a dokihoz!!
2008. dec. 27. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!