Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy jack russel terrierem,...

Van egy jack russel terrierem,9 hónapos és nem normális, mitől lehet, hogyha egyszerűen hozzászólunk, kicsit is megsimogatjuk, vagy ha picit is fél összepisili magát? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Bejön a szobánkba feljön az ágyra és ha csak odanyúlunk már pisil is, de ha rá merünk szólni mit csináltál már jön a következő adag, és érdekes mert csak velünk csinálja ezt barátommal, a másik szobában ahol nővéremék vannak egyáltalán nem csinálja ezt.
2012. aug. 7. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kisebb korában h bepisilt ha örült, vagy ha "diliztem" vele, játékból megijesztettem de ő is tudta h játék mert ugrált, már nem csinálja.
2012. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a másik szobában veletek sem csinálja, akkor a ti szobátokban érte valami negatív élmény. Ha csak veletek csinálja, akkor valamelyikőtökhöz köt egy negatív dolgot.

Tenyésztőtől vásárolt kutya?

2012. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tenyésztőtől vásároltuk, viszont a negatív dolgot mindenképpen kizárnám, hisz nagyon örül nekünk amint meglát. nem is fél tőlünk kicsit se. olyankor nem igazán pisil, előfordul de ritkábban. minden kutya pisil örömében:) 1-2 cseppet. de ha ő pisil valami miatt, sokat enged nem csak 1-2 csepp jön ki. igaz hogy nem fél tőlünk, de mikor összehunyászkodik is egyből pisil - akkor hunyászkodik össze, mikor leszídnánk hogy rápisilt az ágyra. tehát azt se lehet, megtanítani neki mert jön a következő:/
2012. aug. 7. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is tenyésztőtől vásároltam,pár hónapos korában csinálta,ahogy ment úgy pisilt örömében mindig...1éves lesz már nem csinálja.:)
2012. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!