Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shar Pei kutya csomó az...

Nevtelen0715 kérdése:

Shar Pei kutya csomó az oldalán.! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
3hete derült ki, hogy allergiája van.Akkor sebes lett a háta, az orvos bekente és adott neki injeckiót.Már teljesen jólvan leszámitva, hogy reggel észrevettünk az oldalán( az oltás helyén) egy csomót.Volt már neki ilyen, csak sajnos akkor nem én vittem orvoshoz, az illető pedig nem emlékszik mi is volt a diagnózis... persze a papír sincs meg... de arra azért emlékszem, hogy akkor kaptunk rá mentolos krémet.Ami most is van itthon már be is kentem neki.A csomó a bőrével együtt mozog, nem kemény, és nem fáj neki... szerintetek? az állatorvosunk messze van a lakhelyünktől, az autónk jelenleg 130km-re van és csak hétvégén hozzuk haza... :S:S

2012. aug. 7. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az oltás helyén előfordulhat ilyen kis pukli, az el fog múlni hamarosan, teljesen ártalmatlan. Próbáld elmasszírozni, az segíthet, hogy gyorsabban múljon.
2012. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) megpróbálom... :)
2012. aug. 7. 19:22
 3/5 A kérdező kommentje:
bár... mit értesz a puklin...? ezt képzeld el ugy mint egy hosszan elnyújtott diót... (3-4cm)
2012. aug. 7. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg az oltás miatt alakult ki a pukli. Ha 1-2 héten belül nem múlik el, akkor vigyétek dokihoz.
2012. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2012. aug. 7. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!