Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki linkelne nekem egy...

Valaki linkelne nekem egy olyan oldalt ahol le van írva a bullterrier harapási ereje? Vagy valaki megtudja mondani hogy mennyi a harapási ereje?

Figyelt kérdés

Sehol sem találom google-ban pedig körülbelül 15 fórumot olvastam. Természetesen Wikipedia , minden bullterrieres oldal de dehol sincsen leírva.

köszönöm a válaszokat



2012. aug. 7. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Mítosz: az APBT-ok harapásának erőssége elérheti az 1000 kilopontos határt is.


Tény: Dr. I. Lehr Brisbin, a Georgia State University professzora, a Savannah River Ökológiai Laboratórium vezető munkatársa mondta: „Nincs tudomásom olyan tanulmányról, amely a különböző kutyafajták harapásának erősségét hasonlítaná össze. Ennek legfőbb oka nyilván abban rejlik, hogy egyszerűen nem létezik olyan módszer, mellyel az kellő - azaz a tudományos összehasonlítás igényeinek megfelelő - pontossággal lemérhető lenne."

2012. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mérni éppen lehetne, de nem jönne ki valós eredmény, hiszen nem egyforma erősséggel harap minden kutya.
2012. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!