Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinai kopasz kutya az okosabb...

Kinai kopasz kutya az okosabb vagy egy yorki?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem yorkim van a barátnőmnek kínaia, mind a kettő okos, az enyém makacsabb harciasabb az övé inkább megadja magát :)
2012. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani hogy melyik kutyafajta az okosabb, általában kutyája válogatja. Ráadásul két merőben különböző jellemű kutyáról van szó. A kínai egy kedves, nyugis és intelligens kutya, elég jó természetű. A yorki pedig egy terrier. Pörgős, makacs, és energiával teli kis dög :) Egészen más a kettő.
2012. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

minden kutya annyira okos amennyire a gazdája tanítja!!!

nekem bichon frise-m van nagyon sokat, napi szinten foglalkozok vele és rengeteg trükköt tud!! tesómnak havanese-e van ő kevesebbet foglalkozik vele és ő keveset tud,pedig könnyen tanulna ,mert én is simán megtudok neki tanítani egy trükköt..de mivel nincs vele annyit foglalkozva így egy kicsit "butácskának" tűnik az én kutyám mellett, de lenne hozzá esze!!


szóval gazdán múlik!!


amúgy a yorki eleve makacs, a kínai kopasz kutya pedig gyorsan tanul..


de akár láthatsz egy nagyon okos yorkit és egy kicsit butácskább kínai kopasz kutyát is!!


mint már írtam a gazdin múlik mennyit foglalkozik a kutyával!!

2012. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sokáigtart hogy szobatiszta legyen a yorki?
2012. aug. 7. 21:18
 5/13 A kérdező kommentje:
És neked milyen yorkid van mini vagy valamilyen más?
2012. aug. 7. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Az a kutya okos, amelyiket a gazdája tanítja, és foglalkozik vele.

Nekem yorkim van, a kutyasuliban állandóan velünk példálóztak a sok neveletlen német juhásznak :D "nézzétek meg azt a kis vacakot milyen szépen ül láb mellett"

De képeztem már powder puff-ot, az is nagyon gyorsan tanult.

2012. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Kérdezőnek: mikor fogjátok már fel, hogy mini yorki nincs?
2012. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

és azt is meg kellene érteni, hogy a yrki ugyan olyan kutya mint a többi, ő terrier és úgy is kellene kezelni nem egy divatékszer


nem is értem ez a minizés mire jó, mintha amúgy is olyan óriási lenne

2012. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A terrierek mind okosak, legyen az egy jack russel, airdale, norwich, vagy yorkshire.
2012. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy melyik okosabb.Egyede válogatja.
2012. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!