Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSETEK! Hogy nyugtassam meg?

SEGÍTSETEK! Hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés

Van egy husky-m és most tüzel..elvettem tőle a panda maciját (ami hasonlít rá) mert azt hitte gyerekének..azzal ment mindenhova és nyüszít,most hogy elvettem tőle még jobban nyüszít,de én már mindennel próbálkoztam..ha fésülgetem elmegy,ha becsukom a kennelbe még jobban ordít mert kiskorába nem szoktattuk hozzá,ha kiviszem a kertbe pórázon akkor elkezd futni és elránt,de ha elengedném akkor a csirke ólnál basztatná azt a szegény 2 csirkét :D

most a kapunál nyüszít,vonyít(sír)a ház előtt elsétáló emberek meg néznek hogy ezzel meg mivan?! hogy nyugtassam meg? NEM SZERETNÉNK KISKUTYÁKAT! :)



2012. aug. 8. 08:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
73%
Egy nagy séta, persze pórázon most, csodákra képes. Próbáld ki.
2012. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
78%
Séta, aztán a ha vége a tüzelésnek, beszéljetek meg az állatorvosotokkal egy időpontot ivartalanításra.
2012. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
a séta jó ötlet csak nem mehet ki a kutya az utcára mert 1 iszonyú sok felénk a kóbor kutya és megvan az Én kutyámnak tanítva hogy nem mehet ki az utcára :)
2012. aug. 8. 08:53
 4/67 A kérdező kommentje:
és anyáék se engedik hoogy kivigyem :)
2012. aug. 8. 08:53
 5/67 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem sétáltatjátok??? Egy huskyt??? Jesszus... :(
2012. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
hát most nem tehetünk róla hogy sok a kóbor kutya..:S meg én egyedül vagyok itthon és egy 40-50 kilós szánhúzó kutyával 13 évesen nem bírnék el az utcán szerintem :) :(
2012. aug. 8. 08:57
 7/67 anonim ***** válasza:
77%
Egy ilyen kutyának kínzás, hogy soha nem sétálhat, mozoghat, nem érhetik új ingerek! Mégis hogy képzelitek ezt?! Neki naponta minimum 5-10 km-eket kellene futnia mindig. És az nem mentség, hogy sok a kóbor kutya. Nálunk is, én mégis meg tudom oldani, hogy ne jöjjenek oda hozzánk, kerüljenek el mindet. Mielőtt egy ilyen kutyát választ az ember, azért átgondolja, mi lesz a következő 10-15 évben. Legalábbis egy felelősség teljes ember ezt teszi. Így elhanyagolni és tönkre tenni egy ilyen kutyát! Szerencsétlen állat.
2012. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem bírsz el vele, ne egyedül vidd. De ne csodálkozz, ha ilyen. Ezen most nem fogsz tudni változtatni, le kéne mozgatni, ám erre egy huskynak a kert nem elég. Nem gondoltátok meg, mielőtt a tiétek lett, hogy mekkora felelősség?

Ha bezárod a kennelbe, az meg főleg nem segítene, ráadásul nem lett hozzászoktatva kiskorában, akkor reménytelen... Már boccs, de nagyon felelősségteljes állattartók lehettek... Azt a kutyát legalább ivartalanítani kellene.

2012. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
nem dísznek vettük..-.-:) 3 héttel ezelőtt apa próbálta kivinni de lehetetlen mert nem akart..a kutyám minden erejével vissza akart menni így apu nem erőltette hogy kiviszi
2012. aug. 8. 09:26
 10/67 anonim ***** válasza:
78%

Töröltetheted a kérdésem, attól a lényegen nem változtat a dolog.

Miért nem viszitek szerencsétlent sétálni? Szerinted jó neki az udvarban?

2012. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!