Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek. Lefenykepezni a kolykot...

Minek. Lefenykepezni a kolykot. Amikor mindeyik ugyanugy nez ki?

Figyelt kérdés
Vagy csak en nem ertek hozza? Dobermann kenneleket neztem es mindegyik koylok uyan uy nez ki. Semmi kulonbseg koztuk... Egy amstaffnal ertenem mert sok a szinvaltozat, de dobinal...

2012. aug. 8. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 egyforma kutya nincsen!

Mindegyik más :-)

2012. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen nekem is mind egyformának tűnt de már egy 12-es alom kiskutyáit is meg tudom különböztetni...
2012. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy te nem látod, de egy hozzáértőnek van különbség. Másrészt meg ha kutyát akarnál venni, felháborodnál, hogy nincs kép mindegyikről, nem lehet kirani csak egyet, és utánaírni, hogy "x5"...
2012. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
x5:)))) ez jó:)))) Nézzük a dobermannt:)))nyilván van barna, és fekete, ez egyértelmű. de ha tüzetesen megnézed a kiskutyák fejképeit, akkor láthatóak az eltérések. van olyan kiskutya melyiknek már pár naposan nagyobb, erősebb a feje. Amelyiknek az orra jobban hajlik lefele, általában hosszabb orru lesz. Már most lehet következtetni a stop erősségére, a fej méretére, láthatóak a kanok, szukák közötti különbségek, az egyik kiskutya erősebb csontú, a másik könnyebb:)))) Jó ezek sem mindig 100 %-os-ak, csak egy következtetés.
2012. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!