Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok Kecskemét közelébe...

Hol találok Kecskemét közelében TELJESEN FAJTISZTA bicolor kan beaglet? Viszonylag olcsón szeretném megúszni.

Figyelt kérdés
Kecskemét közelében keresek bicolor kan beaglet aminek nincsenek betegségei és fajtiszta max. 15 e.-ért és szépet tricolor szuka beaglemnek tud nekem valaki segíteni?

2012. aug. 8. 11:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de azt írtad, hogy teljesen fajtiszta kan beagle-t a szuka beaglemnek... Szerinted ebből ki nem arra gondolt, hogy pároztatni akarod őket?
2012. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Tele vannak a menhelyek beagle kel,bemész és elhozol egyet az oltások és a chip áráért,vagy spórolj össze egy törzskönyves kutyára egy megbízható kennelből.

Tudod,nincs olyan,hogy olcsó és minőségi is,nem csak kutyákból,hanem semmiből. És az sem mindegy,mit támogatsz vele ,valamint ,hogy átvágnak e . Törzskönvy nélkül egy kutya nem fajtatiszta,a keverékért meg minek fizetnél valakinek ha ingyen is hozhatsz a menhelyről?

És még az is egy ényeges különbség,hogy a tenyészetből vett kutyánál szinte semmi,vagy alig van haszna a tenyésztőnek a 80 ezer ftos kiskutyán,mivel mindennel ellátja neked,oltás,chip,törzskönvy,a szülei garantáltan egészségesek és nem hordoznak mindenféle öröklödő nyavalyát,jó minőségű tápot evett a kutyád és nincsenek benne élőskődök.

Ezzel szemben az a 15-40 (de van ahol van pofájuk többért is eladni) ezer ft a szaporitótól mind megy szépen az ő zsebébe,mivel nagyon ritka az,hogy költenek oltásra,chipre sokszor még férgesen és bolhásan is lelkiismeretfurdalás nélkül adják el a kiskutyákat,esetleg nagyon fiatalon 4-5 hetesen :( Itt is előfordul,hogy valakinek elpusztul a kölyökkutyája,kitudja miben,mert ilyen helyről hozta. Ha valami gond lesz a kutyával nem tudsz sehova forudlni,mivel íráűsos nyoma nem marad a vásárlásnak,és a kutya kedves "tenyésztője" pedig felszívódik . Kell ez neked?

2012. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

1. fajtatiszta nem fajtiszta.

2. ne akarj kutyát mert láthatóan csak a pézn érdekel. Ennyiért még szaporítótól sem kapsz nem hogy rendes helyről.

2012. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, ezt már megbeszéltük, olvass vissza. Ivartalanítani szeretné a kutyát.
2012. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy fajtiszta házikedvencet szeretnék, azért írtam, hogy teljesen fajtiszta mert nem szeretnék beteg kutyust engem pénz nem érdekel csak azt szeretném, hogy a kutyusom ne legyen magányos szomorúnak tűnik és ha tenyészteni szeretném alapból nem vettük volna meg a törzskönyv nélküli szuka beaglemet, én már csak tudom apu tenyésztő volt. Egyébként nemértelek titeket azt mondjátok spóroljak többet törzskönyves kutyára mert az nem beteg ÉS MI VAN A MENHELYI KUTYÁKKAL?? tudom milyen rossz nekik is ezért tervezem hogy nagykoromba menhelyet vagy valami olyan helyet nyitok ahol ilyen árva állatok élhetnek állatotthon, kennel, menhely.
2012. aug. 8. 15:18
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
éppen az ilyen olcsó kutyáknl sanszos, hogy beteg lesz. Keresd fel a beagle fajtamentést, rengeteg gyönyörű fajtatiszta és egészséges kutya keres gazdit.
2012. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Bmeg!!! A fajtiszta kutya tudod mi??? Kutya!!!! Egy utcai mix is fajtiszta kutya, mivel kutya!!!! A fajtatiszta kutya pedig nem lehet utcai mix, mert fajtatiszta csak a beagle, agár, német juhász, golden retriever, dán dog(német dog), terrierek, stb lehetnek! Ne bunkózz senkit, amíg tudatlan vagy!!!!!!! Mert kutyát akarsz, ócsón, és még azt sem tudod, hogy a beagle az egy kutya fajta, nem faj.
2012. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bozsikrisz ***** válasza:

"azt mondjátok spóroljak többet törzskönyves kutyára mert az nem beteg ÉS MI VAN A MENHELYI KUTYÁKKAL"


Akkor miért nem fogadsz örökbe?

[link]

2012. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!