Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A spánielek viszonylag könnyen...

A spánielek viszonylag könnyen ellenek?

Figyelt kérdés
Mennyi idő míg leellik? Nem ez az első szülése hanem a 3. csak egyik ismerősünk elköltözött és nem tudta magával vinni.
2012. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%

Minek elletitek azt a szegény kutyát?

ultrahang volt? tudjátok hány kölyök van benne?

Átlag 2 óra a kölykök között,ha eltelik 6 óra ésmég van benne,akkor rohanás az orvoshoz.

Betadine, oxi van? víz, tiszta törülköző,érszorító?

És utána ivartalanítsatok

2012. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Mért ivartalanítsam? Megmondanád ? Téged ivartalanítanának jó lenne? Kivágni a méhed örülnél neki? Szerintem nem!!! És nem, az állatorvos látta de nem most ellene hanem még 1,5 hónap mulva csak kérdeztem de látom vannak ilyen "SÖTÉTZÖLD"

állatvédők.

2012. ápr. 6. 08:48
 3/41 anonim ***** válasza:
79%

Azért kéne ivartalanítani,mert így megölöd. Nem értessz a tenyésztéshez,gopndolom összeraktad az első kannal aki arra járt.

Tönkreteszed a fajtát. A tenyésztés szabályai nem véletlenülvannak meghatározva. Pl. spaniel először másfél évesen ellhet, és évente 1 alma lehet 6 éve koráig. és utána ivartalanítás.

Ezek szerint a kutya nem tenyészszemlés,kötelező orvosi szűrései nincsenek,a vemhesülésre való felkészítést nem kapta meg, herpeszteszt nem volt senála,se a kannál, és avemhesség alatt se fogja az orvos látni.

Te csak a pénzért elleted azt a szegény állatot.

Az ilyet hívják szaporítónak

(mellesleg ha szogorúan veszzük,akkor igen,nálam ís így van, a 3. gyerek után elkötettem magam)

2012. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%
Na, mégegy barom szaporitó ...
2012. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg, tök borzasztó lehet egy szukának, h évente kétszer nem űzik a kanok, hosszabb lesz az élete, nem lesz rákos, stb. Borzalmas....
2012. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
48%
Az embereket ne hasonlítsd a kutyákhoz. Vagy ha igen, akkor te is szülj minden évben (vagy a párod). Ha a kutyádat megkérdeznéd, akkor a számára nagyon megterhelő vemhesség és szoptatás helyett azt választaná, hogy házi kedvencként a kanapén alszik és naponta 3-4 órát sétál a gazdival és játszik más kutyákkal. Azt választaná, hogy egészséges legyen, ne legyen álvemhes, ne legyen gennyes méhgyulladása, esetleg daganata. Azt választaná, hogy a kan kutyák ne zargassák őt, hanem békésen játszhasson.
2012. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
70%
te vagy b@szki egy hatalmas sötétség hogy a kutyát az emberhez hasonlítód!! Szerinted a kutyának olyan kib@szott jó a szex? meg élvezik? Tévedsz! Ők bennük nincs meg a vágy hogy nekik mindenképp kell egy kölyök teljesen máshogy működnek biológialiag mint az ember! Nekik nincs ilyen hogy úristen kivették a méhemet nekik nem ez a norma! Voltál már menhelyen vagy sintértelepen? Ajánlom látogass el aztán verd bele a sötét fejedet a falba hogy a z ilyen gondolkozású emberek miatt van tele a menhely! A ti "fajtátok" miatt adják be azt a bizonyos injekciót! Annyira szánalmas a gondolkozásod és még te oltogatsz embereket? Szegény kutya és szegény kölykei,megszakad értük a szívem:(
2012. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
4 éves a kutya és második ellése lesz. A kan kutyának szülei több díjat is nyertek. Az anyakutyával is szintén így van. És nem vagyok szaporító, mert szerető családban nevelkednek és nem egy disznó ólban, évenként 3-4 szer nyírva vannak. Nem gátolom meg a kutyák természetes szaporodását. Ha olyan jó barátaink nem szolok bele a "sexuális" életükbe.
2012. ápr. 6. 14:05
 9/41 A kérdező kommentje:
És ha kérhetem csak olyanok írjanak akik a kérdéshez szólnak. Nem vagyok kíváncsi egyes emberek böszmeségére és retardált viselkedésére.
2012. ápr. 6. 14:06
 10/41 A kérdező kommentje:
De amúgy megvan minden oltása, féreg hajtózva van. Megfelelő mennyiségű és minőségű táplálékot kapnak. És vitaminokat, hogy csontozatuk erős legyen.
2012. ápr. 6. 14:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!