Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legjobb budapesti...

Melyek a legjobb budapesti állatmenhelyek?

Figyelt kérdés
Kistestű kölyökkutyát szeretnénk lakásba.
2012. aug. 8. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Itt inkább cicák vannak, de azért akadnak kutyusok is, és mindig kistestűek.

Én a macskát innen hoztam el, nagyon rendesek, nagyon korrektek, és tiszta a hely. A 18. kerületben van.

[link]


Sokan fogják írni a Rexet, én arról lebeszélnélek. Önkéntesként dolgozom ott, és nem hoznék haza kutyát onnan, az biztos.

2012. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most nézem, kutyájuk most nincs is kirakva, csak facebookon.
2012. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első: miért nem hoznál onnan?
2012. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert bort isznak, és vizet prédikálnak. Nem olyan durván mint a Noésok, de azért ők is. Nem olyan korrektek mint ahogy mutatják. Pl. volt rá eset, hogy az egyik kutyusnak gyomorgyulladása volt. Nem adtak neki semmi gyógyszert, mert már évek óta bent volt, nem kell senkinek. Inkább hagyták, hadd szenvedjen. Páran kivittük a szokásos sétára, és azzal a lendülettel elvittük egy közeli állatorvoshoz, mint saját kutyát. Beadta neki a gyógyszert, összedobtuk rá a pénzt, és visszavittük. Azóta semmi baja a kutyának, elég volt neki egy antibiotikum, meg diétás táp, amit persze szintén mi vettünk.

Szerintem ennyi elég "elrettentő" példának.

2012. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk a "legjobb" fogalmát. Mik a szempontok? Onnan akarsz hozni, ahol a kutyák a legjobb ellátást kapják? Vagy akiket a leginkább érdemes támogatni? Vagy ahol aktuálisan a legjobb a kistestű kölyökkutya felhozatal?
2012. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-nak. Mi onnan hoztunk el kutyát, az igaz, hogy nagyon játékos (fiatal), de a házat őrzi és ragaszkodó. Nincs vele különösebb gond. Mi a baj velük?
2012. aug. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kutyákkal szerintem semmi baj nincs többségében a rexnél sem, bár a mostani állapotokat nem ismerem. Nekem mondjuk pont ott elcseszett kutyám van, de rendberaktam, meg hát ők is ugyanúgy megérdemlik a normális gazdát, mint akármelyik másik kutya. Nem tehetnek arról, hogy hova kerültek :)
2012. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"volt rá eset, hogy az egyik kutyusnak gyomorgyulladása volt. Nem adtak neki semmi gyógyszert, mert már évek óta bent volt, nem kell senkinek. "


Ez nagyon-nagyon durva ..... :S

2012. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!