Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Van olyan kutya nevelési könyv amiben MINDEN benne van? A kölyök hazavitelétől a felnőtt kutya neveléséig?

Mindenki ezzel a Fennel kutyapszichlógiás könyvek jön, és gyanús nekem, hogy amit ennyire ajánlgat mindenki az nem biztos hogy annyira jó is csak, jó a marketingje meg ilyesmi...
Szüval van olyan kutya nevelési könyv ami tényleg nagyon jó, és minden benne van amit csak a kutyáról/kutyázásttról tudni kell?
Minden kis apró nevelési probléma vagy módszer, attól, hogy a kutyát haza visszük, hol legyen nmeki a helye, mivel etessük, mit csináljunk, ha nem akar enni/engedelmeskedni, mikor vigyük orvoshoz?
Stb.
VCagy ilyen nincs?
Olvassak el 20 könyvet és akkor majd össze tudnék rakni egy ilyet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, nevelés, módszer, hasznosság, tudnivaló

2012-08-08 17:00  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
nekem ceaser könyvei a kedvenceim:

[link]

ez az első amit el kell olvasni

ez felnőtt kor:

[link]

ez meg egy alapkönyv:

[link]

3 könyv csak,és mindegyik hasznos.
Én nem olvastam Fennel könyvét,de nem hiszem hogy azért mondják itt többen mert marketing,mégis kinek lenne ebből haszna?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2012-08-08 17:14 Privát üzenet
Az én eddigi tapasztalataim szerint nincs ilyen könyv, legalábbis, én még nem találoztam olyan kutyás könyvvel, amiben minden benne van, pedig rengeteg könyvet olvastam már, és nagyon sok van otthon is ilyen témában. Persze lehetséges, hogy van ilyen, de én nem hallottam rola.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2012-08-08 17:18 Privát üzenet
Akiteki nevű felhasználó válasza:

Ha lenne ilyen könyv, darut is kellene hozzá mellékelni, hogy megemelhesd.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2012-08-08 18:10 Privát üzenet
Én most épp Cesar Millan: Hogyan neveljünk tökéletes kutyát című könyvét olvasom. Eddig nem voltam egy Cesar Millan rajongó, de tényleg nem hülyeség, amit ír, részletesen leírja, hogyan kell a kölyköt kiválasztani az alomból, hogyan kell nevelni, stb. Mindenkinek nagyon tudom ajánlani, aki kezdő kutyás és kölyköt kíván venni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2012-08-08 20:44 Privát üzenet
akumi nevű felhasználó válasza:

"A kutya mint családtag", Cesar Millantól. Kiválasztástól a kutya haláláig kompletten minden benne van. Az egészségügyi része mondjuk az amerikai viszonyokat írja le, azt inkább csak érdekességképpen olvasd, de azért alapvetően nagyon hasznos.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2012-08-08 23:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért kell elájulni a kölyök kutyáktól és a felnőttet meg "arrébb rúgni"?
Azt olvastam a kölyöktáp meg a rendes felnőtt táp is 100%-ban megfelel a kutyának? Egy könyvben nem ezt olvastam?
A Hogyan legyek falkavezér típusú nevelést mikor érdemes elkezdeni?
Szerintetek rühes a kutyám? Az ügyeletes állatorvos szerint rühes a kutyám, amit én kicsit furcsállok. Az udvaron van 2 db. felnőtt kutya, és 6 db.8 hetes kölyök.
Kölyök agaram füle szinte minden héten máshogy áll. Felnőtt korára normális lehet még?
Vegyek még a 9 hónapos kutyámnak kölyök sampont vagy jó lesz a felnőtt?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu