Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya nevelési...

Van olyan kutya nevelési könyv amiben MINDEN benne van? A kölyök hazavitelétől a felnőtt kutya neveléséig?

Figyelt kérdés

Mindenki ezzel a Fennel kutyapszichlógiás könyvek jön, és gyanús nekem, hogy amit ennyire ajánlgat mindenki az nem biztos hogy annyira jó is csak, jó a marketingje meg ilyesmi...

Szüval van olyan kutya nevelési könyv ami tényleg nagyon jó, és minden benne van amit csak a kutyáról/kutyázásttról tudni kell?

Minden kis apró nevelési probléma vagy módszer, attól, hogy a kutyát haza visszük, hol legyen nmeki a helye, mivel etessük, mit csináljunk, ha nem akar enni/engedelmeskedni, mikor vigyük orvoshoz?

Stb.

VCagy ilyen nincs?

Olvassak el 20 könyvet és akkor majd össze tudnék rakni egy ilyet?



2012. aug. 8. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem ceaser könyvei a kedvenceim:


[link]


ez az első amit el kell olvasni


ez felnőtt kor:


[link]


ez meg egy alapkönyv:


[link]


3 könyv csak,és mindegyik hasznos.

Én nem olvastam Fennel könyvét,de nem hiszem hogy azért mondják itt többen mert marketing,mégis kinek lenne ebből haszna?

2012. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én eddigi tapasztalataim szerint nincs ilyen könyv, legalábbis, én még nem találoztam olyan kutyás könyvvel, amiben minden benne van, pedig rengeteg könyvet olvastam már, és nagyon sok van otthon is ilyen témában. Persze lehetséges, hogy van ilyen, de én nem hallottam rola.
2012. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
Ha lenne ilyen könyv, darut is kellene hozzá mellékelni, hogy megemelhesd.
2012. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most épp Cesar Millan: Hogyan neveljünk tökéletes kutyát című könyvét olvasom. Eddig nem voltam egy Cesar Millan rajongó, de tényleg nem hülyeség, amit ír, részletesen leírja, hogyan kell a kölyköt kiválasztani az alomból, hogyan kell nevelni, stb. Mindenkinek nagyon tudom ajánlani, aki kezdő kutyás és kölyköt kíván venni.
2012. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"A kutya mint családtag", Cesar Millantól. Kiválasztástól a kutya haláláig kompletten minden benne van. Az egészségügyi része mondjuk az amerikai viszonyokat írja le, azt inkább csak érdekességképpen olvasd, de azért alapvetően nagyon hasznos.
2012. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!