Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha vissza vinnénk kell fizetni...

Ha vissza vinnénk kell fizetni érte? És esetleg egy másikat, hozzánk passzolót elhozhatnánk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Fél éve fogadtunk örökbe menhelyről egy kutyust. Elkövettük, pontosabban inkább nagypapám azt a hibát hogy külső alapján választotta ki a kutyát. Már gondolkodtunk rajta hogy vissza visszük a menhelyre. Nem tudom meddig tudunk még harcolni vele. Nagyjából le sem szar csak akkor csóválja a farkát ha enni kap és ha simogatom megunja és el megy szaglászni. Én próbáltam közelebb kerülni hozzá, túrákra vittem meg sokat sétáltattam, erdőben, mezőn minden fele. Mégis szó szerint küzdünk vele és nagyon tartunk tőle hogy este meg fog tenni egy két olyan dolgot amit nem kéne.

A kérdéseim:

Ha vissza vinnénk kell érte fizetni hogy "vissza vegyék"?

Hozhatunk helyette egy másikat aki jobban illik a családhoz és megfontoltan választjuk ki??

Tudom hogy nem lehet cserélgetni a kutyákat de már nem hiszem hogy sokáig bírjuk vele.


2012. aug. 9. 09:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

A kiképző vagyok.

(Majd írok válasz privit is)


Csak fontos, hogy a többiek is tisztán lássanak:

A kérdező nem él a kutyákkal.

Mind a 4 kutya a nagyszüleinél van...

Sajnos így kb. kilátástalan a dolog.

Ja, és a nagymama ráadásul nem is csípi ezt a kutyát.

Egy tükör alapfok 49.000. Erősen kétlem, hogy költenének erre ennyit.

A háznál képzés detto...


Szóval kérdező, írok még pár dolgot priviben, de az az igazság, hogy sajnos van úgy, hogy tényleg hosszútávon a kutyus jobban jár új gazdákkal.

2012. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ja, hát igen, mással élő kutyával nehéz bármit is kezdeni a tényleges gazdák együttműködése nélkül. Akkor tényleg felejtős, adjátok vissza a menhelyre. Azért nem mondom, hogy keressetek neki másik gazdát mert általában benne van az örökbefogadási szerződésben, hogy nem adható tovább másnak a kutya, de ha mégis, és csak tájékoztatni kell őket, akkor persze annak is nekiállhattok. Csak ne felejtsétek el tájékoztatni az új gazdákat a tényállásról, különben csak gazdáról gazdára vándorló kutya lesz, annak semmi értelme.
2012. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%
é azt javaslom ,hogy ha tényleg nem "jó" nektek a kutya akkor vidd vissza és ne kérj másikat.!
2012. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Gondolkodunk még rajta aztán majd el válik a későbbiekben mi lesz.

2012. aug. 10. 19:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!