Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

A másfél éves, németjuhász-kaukázusi keverékű kutyám ma olyan kedvetlen, tegnap is az volt, és nem tudom mitől! A labdáját szorongatja egész nap a szájába, de ha eldobom neki, nem akar vele játszani. Enni is alig eszik! A sufniba kuksol 3 napja abba a sarokba, ahol szilveszterkor világra hozta a kicsinyeit. Lehetséges, hogy most jutott eszébe, hogy már elvitték a piciket?!Anyummal már arra is gondoltunk, hogy netalántán megmérgezte valaki, mert nagyon nem ilyen szokott lenni:( Várom az ötleteket, tanácsokat!

Előre is köszönöm!


2012. aug. 9. 16:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, és azt kifelejtettem, hogy nagyjából 2 hónapja, ha nagyon megörült valaminek / valakinek bepisilt. :/ Ez normális? Mi ezt is furcsáljuk, mert kiskorába sem csinálta ezt.. Nagyon aggódom miatta! Ha a héten nem lesz jobban, lehet megnézetem állatorvossal :/
2012. aug. 9. 16:02
 2/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Biztosan nem a kiskutyáit siratja. Nem álvemhes? Én megmutatnám egy orvosnak...
2012. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom :/ Ha a héten nem javul a "kedélyállapota" biztosan megnézetjük! Köszönöm a választ!
2012. aug. 9. 16:08
 4/10 anonim ***** válasza:
állatorvost hívjatok
2012. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
cicijei meg vannak duzzadva? Nem jön belőle tej?
2012. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Arról már ne is beszéljünk, hogy egy keverék kutyát ellettetek, aki ráadásul még gyakorlatilag kölyök volt.

Ez már önmagában nagy probléma.

2012. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:

És azzal,hogy ezt közölted kedves utolsó mire mentél?

Segít ez a kutyán?

2012. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán a kérdező elgondolkozik... én úgysem tudom helyette elvinni állatorvoshoz a kutyát, távgyógyítani meg senki nem tud.

De megpróbálok rávilágítani, hogy mekkora baklövést követtek el.

2012. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nos tudod kedves utolsó baklövés vagy nem, nem a mi hibánk! Menhelyről hoztuk el, és azt mondták ivartalanítva van!!! Nos, mégse volt...A témáról ennyit...


Mindenki másnak köszönöm a válaszokat! Igen álvemhes, a doki is megmondta, de olyan egy ***** volt, hogy mikor kérdeztük mit lehet ilyenkor tenni azt mondta " Ott az internet, nekem erre nincs időm" mondom...szép -,-"

2012. aug. 10. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:

pffff..

komolyan hajam égnek áll milyen orvosok vannak magyarországon ez szörnyű!! Vidd el mindenképp egy felszerelt rendelőbe,normális hozzáértő dokihoz,nem fogsz többet fizetni de ott ivartalanítják a kutyusodat is.

Ezzel rengeteg betegséget előzől meg : pl méhgyulladás,petefészekrák/ciszta,emlődaganat,méhnyakrák

2012. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!