Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyusotok van?

Milyen kutyusotok van?

Figyelt kérdés

Fajta és év érdekelne de rövid kis jellemzéseket is írhattok ha van kedvetek.:) Jaj és a képeknek is nagyon örülnék de ha azt nem tudtok akkor a színét írjátok le.

Csak kíváncsiságból.:))


2012. máj. 20. 14:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Schapendoes

fekete

13 éves :)

2012. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Mopsz kislány, Panni a neve :)

3 éves lesz nyáron, és nagyon játékos, ugrabugra kutyus, imádja a kétéves fiamat, és mindig játszani akar, vagy enni. Zsemleszínű, pont ilyen:


[link]

2012. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

pincsimix,2 éves lesz 8.-án és igazi bolond kutya:))

Ezt úgy értem igazán intellingens nagyon értelmes,hihetetlenül könnyen tanul bármit,de a kutyákkal olyan domináns hogy kiaakaszt:D


[link]

2012. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Kaukázusi és óriás schnauzer keverék, gondolhatod milyen nagy. :) Fekete színű, a fejformája a kaukázusira hasonlít, a szőre pedig a schnauzerére. Most múlt el egy éves, és 50 kg körül van, de nem kövér, hanem izmos, nagyon erős, alig lehet vele bírni. :) Nem bánt senkit, aki őt sem bántja, a macskákat nagyon nem szereti, sokat ugat. Nagyon játékos, egyfolytában ugrál, kicsit értetlen volt az elején, de rászántunk 1-2 hetet, és máris szót fogadott.

Kb így nézett ki kiskorában, csak nagyobb volt a "haja" :)(ez nem a miénk):

[link]

2012. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Biztos nagyon aranyosak a kutyusok!! :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 20. 14:44
 6/23 anonim ***** válasza:
[link] Kuvasz keverék ez a kép hasonlít az arcára. A háta feketés fehér. 8éves,mindent megesz és nagyon szelíd kutya. Még soha életében nem harapott meg senkit sem.
2012. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
0%
Havanese bishon- Nagyon érdekes állat, rengeteget ugat és büdös. Semmi igénye a tisztálkodásra.
2012. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Pulik, fajtatiszták:neve:Gombóc

:kora:12év

:színe:fekete,ősz szálakkal

:jellemzői: imád mindenkit akin érzi hogy szereti,pl engem és anyát tiszta szívéből imád de tesómat és apát már nem , egyszer anya kihívott mert meghalt...:(((( de amint oda értem rám nézett és anya csak csodálkozott mert előtte nem élt :D....(fiú)



neve:Ticsi

kora:8 év

színe:fekete

jelleme:ő is szeret mindenkit és nagyon hamis

fura:az,hogy fajta tiszta anyától és apától mégse hasonlít egy pulira , mert sokkal kisebb és "deformálódott"....egyszer annyira rossz állapotban volt,hogy menni se tudott és anya véletlen átment rajta kocsival és megjavult és újra szaladgált(én se értem)...........aztán egyszer télen megint rosszul lett ízületi gondok miatt és az állatorvos el akarta altatni de én nem engedtem és egyik nap meg úgy kirohant a helyéről hogy alig értem utol :)



neve:Tücsi(lány)

fura:egyszer kiskorában elhagyta az egyik lábujját+ a fogai kifele állnak és nem tudja becsukni normálisan a száját és a faluba vicsorinak nevezik mert kint van a foga :D

jelleme: aranyos,kicsit magának való, meghalt volna ha nem visszük be a házba mert elvesztette a barátját Rexit egy komondor keverék kutyát :( de ma már boldog és nagyon okos mert sokat tanítgatom

kora:9 év


<3 <3 <3 <3 <3

2012. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

egy németjuhász keverék, 20 kilós, teljesen úgy néz ki, mint egy róka, naponta ötször jegyzik meg nekem idegenek :) 2 éves, kicsilány.

egy másik németjuhász keverék, most lehet 10 hónapos, fekete, ő is kb 20 kiló, kisfiú.

egy stafford kislány, hófehér, különböző színű szemekkel, még kölyök.

az első és a 3. alapítványtól mentett, a másodikat találtuk az utcán:)

2012. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem kettő magyarpulim van,fark nélküliek.Feketét úgy hívják Laci a fehéret Lili.4 évesek és nagyon szeretnek játszani,maguktól fürdeni persze az ivóvizeit is állandóan.Nagyon szeretik,ha keféljük a szőrét.Imádni valóak!Ha elmegyünk valahova addig ott ülnek szorgalmasan a kapunál,míg haza érünk!
2012. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!