Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak 4 heréje van?

A kutyámnak 4 heréje van?

Figyelt kérdés

Van ugye a rendes helyen 2 neki, hátul a lába között amik lógnak.

Ma valamire felállt neki a pöcköse és akkor tűnt fel,hogy a farka végén(tehát hátulról a segge felől) kidomborodik még 2. Ez normális? Valójában sosem nézegettem kutyák tökeit, így tényleg nem tudom,hogy milyennek kéne lenniük. Pont úgy nézett ki,mint egy emberi farok herékkel együtt +hátul lóg neki 2. Egyszer már mutattam az orvosnak,mert a hátsó heréi nagyon sötétek azt mondta,hogy semmi baja nincs, csak sokat nyalja és elszíneződik, le kell róla szoktatni..Hát nem sikerült, pedig mindig figyelmeztetem,mikor nyalja.


2012. aug. 9. 16:57
 1/7 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Az "első kettő" nem a heréje és teljesen normális.
2012. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor az első 2 az mi?

Tényleg nem tudom,sosem gondolkoztam még a kutyák nemiszervén..

2012. aug. 9. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyámon is van olyan, pedig ő ivartalanítva van, szóval tuti nem az. Az ivartalanítás után vettem észre. De hogy mégis mi, azt nem tudom, szerintem kérdezd meg az állatorvost, biztos meg tudja mondani.
2012. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom hogy hívják, de arra való, hogy mikor a szuka és a kan párosodik megduzzad és ez miatt ragadnak össze
2012. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknak a "farkuk":hengeres alaku + a tövénél van egy vastag dudor /csomo/ ami nem a here,hanem a farok része. A herék a zacsiban vannak. De meg is nézheted keress rá a googleval .
2012. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bulbus glandis a neve.
2012. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti!

'Farok'-nak a péniszt hívod, ugye? :)

2012. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!