Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 6 hetes kiskutya hányszor...

Egy 6 hetes kiskutya hányszor eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Hogy osszam szét az adagját? Mennyit eszik?
2012. aug. 9. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Minden rá van írva a tápra, amivel eteted. Ha meg nem táppal eteted, akkor nyilván utánanéztél egy hat hetes kiskutya tápanyagigényének, és hogy ezt hogyan kell neki adagolni, tehát tudod egyedül is. Konyhai maradékon meg hasraütésszerűen összefőzött cuccokon ne akard felnevelni, nem egészséges.
2012. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De nincs rajta a tápon, mert csak nylon zacskóba lett véve.

Hányszor eszik egy nap?

2012. aug. 9. 17:39
 3/14 anonim ***** válasza:
ahányszor eteted
2012. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

istenem miért ilyen nyomorék p@raszt minden kedves itt lévő állattartó?


úgy tudom, az a legoptimálisabb ha napi 5x kap enni még ilyen kicsi korban.

2012. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát az adagolásához márpedig szükség lenne a zacskóján lévő útmutatóra, elég nagy különbség lehet táp és táp között. Menj vissza oda, ahol vetted, és kérdezd meg, mi a javasolt mennyiség, és majd azt igazítsd a kutya növekedéséhez, illetve ahhoz, hogy jól néz-e ki a kutya annyi kajától, vagy fogy, vagy hízik.
2012. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én napi 3-4x adtam a kutyámnak amikor 6 hetes volt. 6 hónapos korától napi 2x kapott enni.
2012. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Akiteki ***** válasza:
legalább 4x, plusz még szopni is visszajárnak ilyenkor.
2012. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aha, szóval 4x etessem. Végre egy normális válasz. Szopni nem lesz lehetősége, így nem fog vissza járni. Na mindegy, majd csak elboldogulok.
2012. aug. 9. 18:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is 6 hetesen került hozzám, az anyja elzavarta maga mellől, nem maradhatott tovább, mert bántotta.

Az első perctől száraztápot kapott, Eukanuba-t. A csomagoláson fel volt tüntetve, hogy mennyi a javasolt mennyiség, azt osztottam 3 részre. De úgy, hogy reggel többet kapott, délben kevesebbet, vacsira még kevesebbet.

6-7 hónapos kora után már csak 2x kell adni. Én úgy csinálom, hogy reggel száraztáp, normál mennyiség, vacsira pedig valami más... vagy főtt hús, vagy felvágott, sajt, gyümölcs, stb. De nem sok, nem jó, ha teli hassal fekszik le aludni.


Ja igen, és még egy fontos dolog, gondolom majd ki fogsz vele járni sétálni. Na szóval, enni mindig séta után kapjon! Ha teli hassal mozgatod, akkor könnyen gyomorcsavarodást kaphat, főleg nagyobb testűeknél fordul ez elő.

2012. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még egy totál tudatlan, felelőtlen kutyatartó, aki örömmel támogatja a szaporítókat és azt, hogy még több kutya kerüljön menhelyre, utcára, még több kutyát kelljen betegségek miatt elaltatni, még inkább tönkre menjenek a fajták. Jajj, de örülök...
2012. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!