Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most főzök a kutyámnak (darált...

Most főzök a kutyámnak (darált hús+farhát és nyak) milyen zöldséet tehetnék még hozzá, hogy teljes legyen az étele?

Figyelt kérdés
raktam hozzá egy kevés tésztát. Zöldségből az a baj, hogy csak borsó, paprika és paradicsom van. gyümölcsként pedig alma Ebből melyiket főzzem kicsit hozzá a husihoz meg a tésztához?
2012. aug. 10. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Spenótlevél, répa
2012. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgy értema felsoroltak közül melyiket
2012. aug. 10. 10:35
 3/12 noesamuel ***** válasza:

azok küzül 1iket sem.

maximum az alma jöhet szóba, de az is a Te kedvedért, és nem a kutya szükségletei miatt.

2012. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
csak utána olvastam és láttam, hogy ha húst főzunk, kiegészítésként leeht hozzá rakni rízs v kutyatésztát, meg hogy a kutya étrendjének kell tartalmazni némi zöldséget és kis gyyümölcsöt..akkor melyek ezeka zöldségek és gyümölcsök amik kis mértékben adhatók?
2012. aug. 10. 11:08
 5/12 A kérdező kommentje:
és persze a szervezetükre hasznosak?(eza legfontosabb)
2012. aug. 10. 11:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, hasznosak. De nem kell megfőznöd neki, semmi baja nem lesz, csak turmixold össze.

BARF étrend szerint a (nyers) húson és a (nyers) csontos húson kívül a kutyák nyers zöldséget/gyümölcsöt esznek, de felszeletelve vagy turmixolva. Tehát tényleg nem kell megfőznöd neki. Én mostanában azt csinálom, hogy pusztán felforralom a husit és a nyakat, sárgarépát és almát összeturmixolom, ehhez szoktam adni még kiegészítőket.

Nálam úgy van, hogy kb. 30% zöldség/gyümölcs, a többi husi és csont.

2012. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. aug. 10. 11:16
 8/12 Szilvi & Argos ***** válasza:

Tészta helyett inkább rizst adjál a kutyának, ezerszer táplálóbb és egészségesebb!!!

Az almát elég, ha belereszeled a kajába nyersen...a paprika mehet nagyon apróra vágva.

Borsóról nem tudok nyilatkozni

2012. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én BARF-os kaján láttam borsót is :)

A paradicsomról viszont tudom, hogy nem szabad.

2012. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 noesamuel ***** válasza:
husi + rizs + répa tökéletes kombo, és nem nagy meló.
2012. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!