Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyatésztának mi a funkciój...

A kutyatésztának mi a funkciója? Érdemes adni a kutyának?

Figyelt kérdés

Táphoz kell keverni vagy csak ha maradékot kap a kutya azt is adni neki??


én minőségi táppal etettek ,szóval nem szoktam főzni a kutyáimra..de láttam a fressnapfos újságba ,hogy kutyatésztát lehet kapni és nem tudom eldönteni,hogy ezt érdemes e adni a kutyának vagy sem..gondolom kb az összetevői megegyeznek egy sima "emberi" tésztáéval


2012. aug. 10. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy gyk-s hozzászólás, de nagyon egyetértek:


"Bizonyos orvosoknak a tésztáról az a véleményük, nem való kutyagyomorba, mivel nehezen emésztik és így megerjed.

Mégis sokan adják, általában mellé húst, egyebeket adnak. A konzerv áráért bőven lehet valódi húst venni a kutyának."

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2331942-mire-..

2012. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám rendszeresen kap maradékot, sose volt problémája semmivel se.
2012. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
..Legalábbis még nem mondta. :)
2012. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az embereknek való tészta (nagy mennyiségben) felfújja a kutyát és egyenes út a gyomor csavarodáshoz. A kutya tészta összetételét nem ismerem.
2012. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik kaja se tesz jót egy kutyának nagy mennyiségben :D
2012. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Régen sokszor főztem tésztát az előző kutyámnak, azt hittem, hogy milyen jót teszek vele...aztán olvastam, hogy nem tudják rendesen megemészteni...a mostani kutyámnál vettem észre, hogy tészta evés után sokszor ment a hasa és nem hízott tőle...ezért a rizsre tértem át, és ez TÖKÉLETES
2012. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

akkor én nem veszek ilyet :)


rizst szoktak kapni zöldséggel néha..

2012. aug. 10. 13:38
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Kutyatészta a gyártási hulladék, amit nem zacskóznak be az emberi fogyasztásra szánt termékek közé. Leeső végek.
2012. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!