Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel vagy este adjak a...

Reggel vagy este adjak a kutyámnak enni?

Figyelt kérdés
Át akarok állni a napi egy evésre a kutyámnál és nem tudom hogy reggel vagy este adjak neki enni.
2009. júl. 21. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én este szoktam. Kb. 7 óra körül. Télen előbb, kb. 5 körül. Napközben száraztápon vannak, este meg konzerv.
2009. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazándiból teljesen mindegy. Ha este adsz neki,akkor éjszaka jobban fog aludni.

Mivel én éjszaka dolgozni járok a kutyákkal,ezért én reggel etetek,hogy este ne legye alvósak. És néha van,hogy délután kapnak egy kis farhátot.

De ha valamiért este etetek szárazzal,akkor estére tényleg belustulnak :)

2009. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha nagy kutyád van, akkor is elég a napi egy. Én késő délutánra javaslom. Nekünk kistermetűek vannak. Náluk fontos a napközbeni száraztáp.
2009. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

reggel és este .

reggel kevesebbet este kicsit többet , 40-60 % arányban.

persze ez inkább a nagyobb testű kutyáknál jön be igazán.

a kis testüeknél maldnem mindegy, hiszen a kaja mennyisége is kicsi.

2009. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

még valami :

lehetőleg , vagy a séta előtt 1-1,5 órával, vagy utánna adjál enni neki.

most ,hogy ilyen meleg van , a reggeli séta 6-7-8 óra körüli, tehát jobb séta után etetni.

este , pedig szintén a séta után .

nyugodtabbak,és a gyomruk is jobban birja.

ez saját tapasztalat, de lehet ,hogy mások másként érnek rá.

mert gondolom sétáltatod ?!

persze a munka kutyáknál,és a kis testű keveset evőknél ez a kérdés nem merül fel.

2009. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy 1 év feletti kutyának élete végéig napi 2x kell ennie. Én reggel és este adok neki enni.
2009. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is oszt két felé azt az adagot és reggel-este add neki oda.Nekünk se lenne egészséges ha egyszer ennénk egy naagy adagot egy nap.mintha többet kevesebbet
2009. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!