Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Alex gyakori kutyanév?

Az Alex gyakori kutyanév?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Alex, Axel nagyon gyakori. Viszont a magyar megfelelője, a Sanyi ritka. Miért nem hívod Sanyinak?:)
2012. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a legelső kutyám alex volt,szegénykém csak fél évet élt:( 3 éves voltam mikor elpusztult.

Amúgy ne azzal törődj hogy gyakori vagy sem,hanem hogy illik -e a kutyára és hogy neked tetszik-e? Nekem nagyon tetszik ez a név.

2012. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Igazából én nagyon sok kutyás embert ismerek, de egyiknek sem hívják a kutyáját Alexnek.

Szóval, ha engem kérdezel nem gyakori.:)

2012. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább régen volt divat, egyidőben a Cézár, Néro, Athos, és hasonló nevekkel.
2012. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sok kutya közül akit ismerek összesen egyet hívnak így, elég sűrűn nézegetem a menhelyes oldalakat és ott sem találkoztam vele, vagy ha mégis akkor annyira ritkán, hogy el is felejtettem. Szóval szerintem itthon nem túl gyakori, külföldön az Axel már többször előfordul.
2012. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!