Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szedjem ki a szőréből?

Hogyan szedjem ki a szőréből?

Figyelt kérdés
A kutyám séta közben amikor belement a fűbe olajos lett a fején a szőr.(az a baj,hhogy eléggé látszik mert barna a kutyám és az olaj meg fekete)Mivel tudnám eltűntetni az olajfoltot?Már próbáltam nedves ruhával de nem tűntette el.Vagy várjam meg amíg lekopik?Nem lesz baja az olajtól?Csak az a baj,hogy séta közben elég furán néznek a kutyára az emberek és már többen megkérdezték,hogy mit csináltam a kutyával,hogy festékes lett.
2012. ápr. 30. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
mosogatószerrel
2012. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a mosogatószer nem ártalmas a kutya bőrének?
2012. ápr. 30. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
kutya samponnal
2012. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom kutyasamponnal.Csak most volt kb. 2 hete fürdetve és nem szeretném megfürdetni megint mert az nem tesz jót neki úgyhogy szerintem csak a fejét mosom meg neki.Remélem kijön a szőréből.
2012. ápr. 30. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Ultra derm-el az olajos részt megtisztítod.
2012. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szimpla víz nem fogja oldani az olajat, úgy hogy kénytelen vagy valami szert is használni a dologhoz, a kikopás nagyon hosszú folyamat lenne.
2012. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a kutya sampon tuti kiviszi a szőréből az olajat! és nem is ártalmas
2012. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem eszik olyan forrón a kását... Semmi baja nem lesz attól, ha megmosod kutyasamponnal, de még az embereknek való sampon vagy tusfürdő sem fog ártani.

Az én kutyámat tavasszal-nyáron havonta viszem kozmetikushoz, de néha nekem is meg kell mosnom. Tegnap is le kellett mosnom a hasát, meg a lábait, mert belehasalt egy kisebb sártengerbe:) Pedig másfél hete fürdött.

Nyugodtan most őt le samponnal, az a fekete olaj a szőrén sokkal ártalmasabb.

2012. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már megmostam kutyasamponnal és le is jött az olajfolt.
2012. ápr. 30. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!