Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elhozok egy Rottweiler...

Petii23 kérdése:

Ha elhozok egy Rottweiler kutyust mire kell oda figyelni? Miből tudom meg, hogy fajtiszta-e a kutya ha nincs hozzá Törzskönyv? Itt egy link a kutyusról. Szerintetek fajtiszta-e? Sajnos csak ez az 1 kép van. Szuka 3 és fél hónapos kutyus.

Figyelt kérdés
[link] Jpg

2012. aug. 11. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

aranyos kutya de csak fajtajellegű keverék ha nincs törzskönyve.

Miért nem veszel inkább kennelből? Nincsenek ezek leszűrve,aztán kifogsz egy ideggyenge,beteg kutyust akkor aztán nagy lesz az orvosi számlátok.

2012. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod. Tulajdon képen ajándékba kapom és érdekelne, hogy vajon mire számolhatok...mennyire hasonlít a rottweiler-hez így külsőre. itt egy másik link azoknak akik nem tudnák azt megnyitni: [link]
2012. aug. 11. 16:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hát ez inkább keverék, de szerintem ne fogadd el. Nem szabad szapoítótól venni kutyát, pláne nem egy ilyen kemény fajtát mint a roti. Ráadásul rengeteg betegség előfordulhatnáluk.
2012. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

itt egy roti kölyök aki törzskönyves


[link]


te linkednél olyan tacskós vagy én nem tudom mi lesz belőle. Annyi a lényeg hogy ne fogadd el,mert aztán te költséged lesz ha nem lesz szerencséd és beteges lesz,hogy viheted állandóan orvoshoz,vagy épp annyira gyenge idegrendszerű lesz hogy sok bajod lesz vele nevelés terén..

2012. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
SB2011 Köszönöm szépen válaszod... akkor valószínűleg ez keverék lesz, gondoltam mert úgy látom mint ha kicsit hosszabb lenne az orra a kelleténél.
2012. aug. 11. 17:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelműen keverék. A felmenői között esetleg lehet rottweiler, de nem biztos. Ajándék esetében mindegy, ha nincsenek különösebb elvárásaid a kutya irányába. Teljesen kiszámíthatatlan, hogy milyen méretű és tulajdonságú lesz.
2012. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Én nem mondanám rá rögtön, hogy keverék mert elég h.lye beállításban van a kutyus.Szemből nincs kép?
2012. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szia. Nincs sajnos szemből kép csak ez. Most beszéltem azzal a hölggyel akitől kapom a kiskutyát ő váltig állítja , hogy fajtiszta. Az apukája törzskönyvvel is rendelkezik az anyukája nem törzskönyves ,de állítólag fajtiszta Rottweiler.
2012. aug. 11. 17:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Az állítólagon van a hangsúly.
2012. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igen...így van! :)
2012. aug. 11. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!