Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szomorú, kedvetlen a...

Ikszdéé31 kérdése:

Miért szomorú, kedvetlen a kutyám? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Általában csak alszik, elvonul, hogy egyedül legyen, nem akar velünk játszani, alig eszik.Nagyon kedvetlen.Májusban volt 1 éves, és tisztára úgy viselkedik, mint egy öreg kutya.Nem értem mi lehet vele. Amúgy bichon havaneseről van szó.
2012. aug. 12. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

vidd el orvoshoz!

Egyik kutyánknak teljesen ugyanezek voltak a tünetei,bélgyulladása volt (nem ment a hasa,nem hányt),csak a fenti tünetek. Orvos infúzióra kötötte,vett tőle vért,kapott pár injekciót aztán jobban van már teljesen.

2012. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem azért nem ilyen komoly a helyzet, mindenképp felkeresem az orvost!
2012. aug. 12. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:

mióta ilyen amúgy? Nem feltétlen ez a baja persze,nem lehet interneten felállítani diagnózist,csak leírtam a tapasztalatom.

Nagyon normális dokihoz vittük,rögtön nézte a fehérvérsejtszámot ami nagyon magas volt,tehát gyulladás volt a szervezetében. Mivel láza nem volt,így nehéz dolga volt diagnózist felállítani. Mondta ha szuka lenne könnyebb lenne,mert akkor nagy valószínűséggel méhgyulladása lenne,de ő kan kutya..

Hát majd írj mi volt,és javaslom ha látod hogy a kutyád máshogy viselkedik mindig keresd fel az orvost. Lehet vaklárma,de jobb félni mint megijedni.

2012. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát kb 1hete, max 2. Az enyém szuka, és nagyon féltem, falun lakom, és az itteni dokiban nem bízom meg, viszont máshova meg nem tudom őt elvinni. Muszáj lesz megbíznom ebbe a dokiba.
2012. aug. 12. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad olyan orvoshoz menni, akiben nem bízol. Egy ilyen kivizsgáláshoz rendelő kell, felszereléssel, hozzáértő orvosokkal. A kutyád kicsi, el lehet vinni kézben is távolabbra.
2012. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendelő van, felszerelés szintén, ráadásul háuhoz is jön az a doki, csak hallottam már olyanról, hogy félrekezelt...
2012. aug. 12. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:

felszerelés milyen? Ultrahang,EKG,vérvizsgáló berendezése van?

Házhoz soha nem hívnék dokit ezeket nem tudja elvinni magával. És ha félrekezel kutyákat akkor egyértelmű keresek egy olyan orvost aki hozzáértő még ha utazni is kell ezért.

Ha méhgyulladása van a kutyádnak esetleg,nagyon veszélyes lehet. De ezek csak tippelgetések,bármije fájhat,bármitől lehet rosszul,ő ezeket nem tudja elmondani ezért vannak az állatorvosok.

2012. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tüzelt már a kutyád?

A meleg időkben estére sem élénkült fel?

Most hűvösebb van. Nem változott a helyzet?

2012. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!