Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még mindig szomorú vagyok....

Még mindig szomorú vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég nyálas meg kicsit szégyellem is magam de hát ez van.

A kutyám 1 éves korom óta mindig mellettem volt és tegnapelőtt reggel mikor felkeltem nem mozdult, megráztam egy kicsit, nehezen kinyitotta a szemét és ennyi volt. Nem reagált semmire. Már 21 éves volt úgyhogy gondoltam hogy nem sok lehet már neki de arra nem számítottam, hogy pont most. Előző nap még játszottam vele meg minden. Ha belegondolok mindig mellettem volt és nagyon sok dolog történt velünk, egyszer meg is védett egy másik kutyától. Sírtam miatta pedig nem szoktam. Elfelejteni nem akarom de akármit csinálok nincs semmitől jobb kedvem és nincs kedvem semmihez.

22/F


2012. aug. 7. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így normális,fel kell dolgoznod az elvesztését.Ilyen hosszú idő alatt egy kutya szinte már családtag nem is állat.. Emlékezz a szép dolgokra,miket éltetek át együtt,az idő meg majd begyógyitja a sebeket.
2012. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon friss fájdalom, nem nagyon lehet rá mit mondani. De azért az jó, hogy - legalább itt - el tudtad mondani a bánatod. Nem "elfelejteni " kell, hisz az nem attól függ, akarod-e vagy nem. Hanem feldolgozni, ahhoz meg idő kell.
2012. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A társad volt, teljesen mindegy, hogy ember vagy kutya. Megértelek, én jópár éve veszítettem el a kutyámat, és a mai napig érzékeny vagyok a témára. Nekem az segített, hogy arra gondoltam, hogy milyen jó volt neki velem élni (nagyon sok szeretetet kapott és adott), szép élete volt. Szépen lassan múlik majd a szomorúságod, de idő kell neki.
2012. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pendulum92 ***** válasza:
100%

nem nyálas :)

21 év? az már igen szép egy kutyától.

Gyászold meg, aztán ha képes vagy rá, vegyél egy új kutyát :) De ne ugyanolyan fajtát.

2012. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

ez így normális,nekem a cicám hagyott itt minket tavaly júniusban,2 évet sem élt,napokig sírtam,sírtam akkor is,hogyha olyanról beszéltek,amit szeretett,pl levesről volt szó,akkor is,mert szerette a levest meg a tejet,a 10 éves cicóm meg eltünt,azután is sírtam sokat

21/l

2012. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
21 év egy kutyának csodálatos hosszú élet. Nem is csodálom, hogy nem tudod feldolgozni. A mi kutyánk 12 éves volt, amikor olyan beteg lett, hogy el kellett altatni, mert nagyon sokat szenvedett volna. Nagyon szeretem a mostanit is - mert naná, hogy bírtam ki kutya nélkül - de szegénykét mindig emlékeztetem arra, hogy milyen volt az elődje. (Persze közben megsimogatom). Egy ragaszkodó, jó kutyát nem lehet, de nem is kell elfelejteni.
2012. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem! Nekem 1 évet volt csak kutyám 10 éve halt meg, de mindennap eszembe jut és nagyon hiányzik.
2012. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy nem szenvedett :)
2012. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a baj, ha nem lennél szomorú. Pasi vagy, nem kődarab.
2012. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyám 10 éves volt,mikor meghalt,éppen nem voltam otthon,táborban voltam,de mintha éreztem volna,hogy otthon történt valami rossz dolog,ezért hazamentem,akkor tudtam meg,hogy a kutyám nincs többé
2012. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!